Pochylam głowę, zapalam światełko ku pamięci...Niech Bóg przyjmie Ciebie,
Kazimierzu do Królestwa Niebieskiego...To, co miało sens...odeszło razem z
Tobą...[**]
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Panu Kaziowi...
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA M...
Są chwile nie do zapomnienia.
Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans.
Zostaje tylko nasza pamięć...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Światełko mojej pamięci na każdy dzień mojej nieobecności zostawiam dla
Pana .PS. Nie będę miała dostępu do Internetu do przyszłego wtorku.
Dziękuję za pamięć o Kati,serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam Panie Kazimierzu ...[*]...
Zgłoś SPAM
CÓRCIA (❤)
Wysyłam do nieba płomyk,niech Ci zawsze świeci,wkładam w niego modlitwę i
ciepło swego serca-niech do Ciebie lecą...Niech Bóg swoją miłością otoczy
Cię na wieki(♥♥)KOCHANY TATO...PUSTKA BEZ CIEBIE:)..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
Lusia
Odpoczywajcie w ciszy...cudne lampeczki i modlitwa dla Was,każdy z nas ma swój
rodzaj modlitwy...ale każda jest poświęcona Wam...tęsknimy za bliskimi...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Mijają dni, miesiące, lata, a nam nic nie mija, dla nas czas w miejscu
przystanął...kochamy i tęsknimy ciągle tak samo Aniołeczki Ukochane ❤
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Ciepły płomyk świecy niech Cię ogrzeje,niech drogę ku wieczności wskaże,
pomoże odnaleźć szczęście i pokój.
Zgłoś SPAM
((❤))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śpijcie spokojnie i opiekujcie sie nami,bo my tak bardzo...wciąż tęsknimy za
Wami.Zostawiam Panu mój płomyczek pamięci i modlitwę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Pana, Panie Kazimierzu ... [*] ...
Zgłoś SPAM
A.O
Serca nasze są zawsze z Wami.Jesteście nam modlitwą,promykiem światełka i
wspomnieniami..Codzienną myślą,naszą łzą cichą,smutkiem w dzień,a w nocy
wymarzonym snem..Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śmierć nie rozdziela ludzi, ona nierozerwalnie skleja ich serca
miłością i tęsknotą...Człowiek najbardziej uświadamia sobie, jak bardzo
kochał, dopiero, gdy ta osoba odejdzie...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko serca
posłuchać"♥"♥"♥" Lampeczka pamieci do samego
Nieba...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.