Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
___ Każdy ma chwilę że w duszy,w sercu pada deszcz ___ najjaśniejsze
Światełko Pamięci z gorącą modlitwą posyłam do nieba TOBIE
Aniołku....Śpij ,śnij w spokoju (*) ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łączymy się z Wami myślami i sercem...Zapalamy światełko, znak wiecznego
życia...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko na dzisiaj dla Pana, panie Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Przepiękne,zimowe światełko pamięci...śpijcie i śnijcie...modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zawsze w Moim sercu, pamięci i modlitwie...(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności i na dzisiaj dla
Pana,drogi Panie Kazimierzu,niech ogrzewają Pana Dusze.... ♡♥♡♥♡
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATULKU KOCHANY, ŚNIEŻKIEM PRZYSYPAŁO ŚWIAT. JAK TAM CI KOCHANY? JA CIĄGLE
BARDZO TĘSKNIĘ I PŁACZĘ, BO TAK BARDZO MI CIEBIE BRAK....♥♥ ŚWIATEŁKO
Z MIŁOŚCIĄ MKNIE DO NIEBA...DO CIEBIE ♥♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Do końca dni w naszej pamięci... [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Wy żyjecie w Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palimy znicze - niech powiedzą one to czego usta nie mówią stęsknione, co
pozostaje w sercach naszych skrytości wiecznym oddżwiękiem żalu i
miłości....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU••♥••;W naszej pamięci na
zawsze;
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko do nieba (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas tak szybko mija,ale ból i tęsknota za Wami...nigdy nie przeminie.Moja
pamięć i modlitwa dla Pana.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~..Jestem tego pewna, w głębi duszy o tym wiem że gdzieś na szczycie góry
spotkamy się....~~ jestem tego pewna....Światełko okryte modlitwą do nieba
posyłam.Śpij spokojnie Aniele...
Zgłoś SPAM
A.O
Życie Twoich wiernych Panie, zmienia się ale nie kończy...Zniczem
niegasnącym na ziemi się pali...żal i pamięć tych, którzy tu pozostali[*]
Zgłoś SPAM
Joanna Zielonka
Swietelko pamieci dla Pana Kazimierza [*]
Zgłoś SPAM
milena
Lutowe słońce pochyla się nad mogiłą...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ ZAWSZE PAMIĘTAM ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Miłość rozjaśni każdy mrok...Wszystko przemija, tak jak sen...Nie ma już
cierpienia, rozterek i smutku...Jest miłość i wspomnienie...Zapalamy
światełko, wyraz naszej nieustającej pamięci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.