Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566494
Zapalone ponad rok temu
Lusia
Myślami i sercem na zawsze z bliskimi,chociaż nie ma Was wśród nas...śliczne płomyczki i modlitwa...
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
TATO, KOLEJNY DZIEŃ BEZ CIEBIE...SZARY, SMUTNY, BEZNADZIEJNY...KOCHANY MÓJ.. JAŚNIUTKI PROMYK MIŁOŚCI DLA CIEBIE...CZUWAJ NAD SWOJĄ JEDYNACZKĄ...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy.♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nam bardzo trudno zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, że dobrych, kochanych ubywa, na wieczność tracimy nadzieję.......
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
DOBRANOC KOCHANY TATO..CODZIENNIE TAK MÓWIĘ DO TWOJEJ FOTOGRAFII...BĄDZ SZCZĘŚLIWY..
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dobry Jezu,a nasz Panie,daj p.Kazimierzowi...wieczne w Niebie spoczywanie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Panie Kazimierzu pozostanie Pan na zawsze w sercach tych, którzy Pana znali i kochali... pokój Pana duszy. Pana córce, dziękuję za pamieć i modlitwę za moich bliskich..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość.” _-:¦:- Światełko zapalone pamięcią z mego serca..._-:¦:-
Zgłoś SPAM
A.O
Rzeczy cu­dow­ne w naszym życiu nig­dy nie po­siadają tej pełni, jaką uzys­kują we wspom­nieniu - szczęście, jeżeli um­rze, nie może się prze­cież zmienić.E.M.Remargue
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_)) Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak, tęsknotę i smutek…((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_)) Światełko i modlitwę zostawiamy ((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ciebie widzę wszędzie...nie mogę w to uwierzyć, że byłeś, a nie będziesz...Modlitwą i sercem przy Tobie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci …[*]…
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥♥♥
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
TATO..NIEUSTANNIE MYŚLĘ,TĘSKNIĘ..ŁZY NIE CHCĄ PRZESTAĆ PŁYNĄĆ I JUŻ WIDZĘ,JAK LUDZIE SIĘ TEMU DZIWIĄ!!TAK DŁUGO ŻYŁ!!A WIEK, NIEWAŻNY,GDY ODCHODZI JEDYNA,BLISKA OSOBA.ŚPIJ KOCHANY TATO...JESTEM ZAWSZE
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
Beata.
♡ PAMIĘTAM ♡
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2492   2493   2494   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012