Myślami i sercem na zawsze z bliskimi,chociaż nie ma Was wśród
nas...śliczne płomyczki i modlitwa...
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
TATO, KOLEJNY DZIEŃ BEZ CIEBIE...SZARY, SMUTNY, BEZNADZIEJNY...KOCHANY MÓJ..
JAŚNIUTKI PROMYK MIŁOŚCI DLA CIEBIE...CZUWAJ NAD SWOJĄ
JEDYNACZKĄ...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy.♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nam bardzo trudno zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, że dobrych, kochanych
ubywa, na wieczność tracimy nadzieję.......
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
DOBRANOC KOCHANY TATO..CODZIENNIE TAK MÓWIĘ DO TWOJEJ FOTOGRAFII...BĄDZ SZCZĘŚLIWY..
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dobry Jezu,a nasz Panie,daj p.Kazimierzowi...wieczne w Niebie
spoczywanie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Panie Kazimierzu pozostanie Pan na zawsze w sercach tych, którzy Pana znali i
kochali... pokój Pana duszy. Pana córce, dziękuję za pamieć i modlitwę za
moich bliskich..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego
życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość.” _-:¦:- Światełko
zapalone pamięcią z mego serca..._-:¦:-
Zgłoś SPAM
A.O
Rzeczy cudowne w naszym życiu nigdy nie posiadają tej pełni, jaką
uzyskują we wspomnieniu - szczęście, jeżeli umrze, nie może się
przecież zmienić.E.M.Remargue
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_)) Gdyby tak można było zagłuszyć choć na
chwilę ten brak, tęsknotę i smutek…((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))
Światełko i modlitwę zostawiamy ((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ciebie widzę wszędzie...nie mogę w to uwierzyć, że byłeś, a nie
będziesz...Modlitwą i sercem przy Tobie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci …[*]…
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥♥♥
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
TATO..NIEUSTANNIE MYŚLĘ,TĘSKNIĘ..ŁZY NIE CHCĄ PRZESTAĆ PŁYNĄĆ I JUŻ
WIDZĘ,JAK LUDZIE SIĘ TEMU DZIWIĄ!!TAK DŁUGO ŻYŁ!!A WIEK, NIEWAŻNY,GDY
ODCHODZI JEDYNA,BLISKA OSOBA.ŚPIJ KOCHANY TATO...JESTEM ZAWSZE
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.