W tym dniu szczególne światełko dla Pana,Panie
Kazimierzu...PAMIĘTAMY...MODLITWA...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najsmutniejsze jest takie wapomnienie,które przynosi nam tylko łzy i
cierpienie.Zapalam dla Pana światełko mej pamięci i posyłam z modlitwą do
Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Łukasza Młot
Wiem tylko, że .... Ja zawsze tęsknię i będę tęsknić za Tobą. Wiem
tylko, że .... w jednej minucie jestem sobą a w następnej rozpadam się.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
''..Między tym, co słuszne,a tym, co błędne rozciąga się
wielka przestrzeń. Tam się spotkamy..''Aniołku otulam Cię moją
pamięcią,światełkiem, gorącą modlitwą.Śpij,śnij u boku Pana.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w inny, lepszy świat, gdzie nie ma trosk, nie liczy się
lat....kiedy nasza świeca życia wypali się do końca, powędrujemy w stronę
wiecznego słońca, do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
" Gdyby łzy mogły budzić z grobu zmarłych,a miłość mogła zburzyć
śmierci wrota,one by ciebie z mogiły wydarły,bys mógł snuć nić swego
żywota"
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
❤️ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z MOJĄ MODLITWĄ ,PRZESYŁAM PROSTO DO
NIEBA...❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥♥ SMUTNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥♥
Zgłoś SPAM
A.O
❤ Cała radość uleciała...Wszystko się zmieniło...odeszło razem z
Tobą...Tylko wspomnienia zostały i łzy...i modlitwy pomost pomiędzy naszymi
światami...❤
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyk, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Ci co odchodzą wciąż z nami są, żyją sobie obok nas i z miłością
patrzą na nasze dni..." Panie Kazimierzu, spokojnych snów...
Zgłoś SPAM
Beata.
❤ •..• ❤ •..• PAMIĘTAM ANIOŁECZKU •..• ❤ •..• ❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknota otula w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...
◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak smutno bez Was...kochamy i pamiętamy...lampeczka wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pana pamięci, Panie Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATO, JESTEŚ MOIM NAJLEPSZYM WSPOMNIENIEM...BĄDZ BLISKO... »(`❤`)»
LAMPECZKA PAMIĘCI...»(`❤`)»
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania...
[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.