✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿Smutno ✿ ((░)) ✿ Tęsknimy ✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
Lusia
Wiosenne światełko wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płomyczek mej pamięci dla p.Kazimierza.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilkę, Tych, których już nie
ma, a których tak bardzo kochamy i tak bardzo tęsknimy za Nimi....
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Nic już nie będzie tak jak dawniej,
radość zamieniła się w smutek,
tęsknotę i gorzkie łzy...[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ten codzienny znicz, to pamięć w każdym naszym dniu...Niech płonie
światełko
❤....PAMIĘCI....❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki ukochane :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯)¯¯-:¦:- Światełko pamięci...niech zawsze Panu
płonie...¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯)¯¯-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Panie Kazimierzu...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINKA
Tatulku...kocham..tęsknię..bądź przy mnie...Otulam Ciebie moją pamięcią i
modlitwą każdego dnia...śpij spokojnie...♥◕═ ❀♥...♥❀ ═◕♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:-A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam
wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.