Jak dostrzec sens w naszej rozpaczy, jaką iść drogą, którą los
przeznaczy...ciernistą pójdziemy...tak nam pisane...do Was Aniołki Kochane
Zgłoś SPAM
A.O
(¯✿¯)Panie..świeć nad duszą Kazimierza...Niech dostąpi łaski ogladania
Twego oblicza...(¯✿¯) Niech śpiewają Mu anielskie chóry...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Byliście ,jesteście i będziecie jedyni,najukochańsi,niezastąpieni i
najważniejsi - tak bardzo Was brak!!!!!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..."
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
•♥• ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥• ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ •♥•
◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥•
Zgłoś SPAM
ku pamięci
...•✿•▬ •✿• To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu
zostaje na wieki.•✿• ▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiam
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć,to stała tęsknota Tych,którzy tu jeszcze zostali,za Tymi,którzy
już od nas na zawsze odeszli.Mój płomyczek pamięci z modlitwą,ślę Panu do
samego Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Kochamy,tęsknimy codziennie pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jak krople łez podobne nasze dni, chmurne są i wietrzne,marzenie nasze,nasze
Szczęście...śpi hen w Niebie snem wiecznym.⋱⋱(❤)⋰⋰ Lampeczkę
Pamięci zostawiam w zadumie.⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
córcia
Tatusiu kochany...przez życie przedzieram się w samotności..za doliną
łez szukam nadziei...Tak trudno mi kochany żyć, gdy Twoje serce przestało
bić...Odpoczywaj w pokoju...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
"...Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy
się..." Modlitwa i Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak znależć wiosenne promienie słońca, gdy wszystko co piękne odeszło na
zawsze....Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Panie Kazimierzu światełko nieustającej pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
A.O
Jest taka tęsknota, która już na zawsze zostanie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za WAMI,wciąż do nas jak
bumerang powraca.(*)(*)(*).Ślę Panu płomyczek do Nieba.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.