Każdy człowiek ma własną bramę,którą wchodzi do Nieba.Światełko ślę
do Pana Kazimierza z modlitwą...do Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤ Życie to film długi, główną rolę gramy, nigdy po raz drugi nie jest
odtwarzany❤ Życie to są burze i na niebie tęcza, to cierpienia duże,
także chwile szczęścia...❤ ⋟⊰❤⊱⋞ ⋟⊰❤✺❤⊱⋞
⋟⊰❤⊱⋞
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
♥.҈.♥ DROGI PANIE KAZIMIERZU NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE
♥.҈.♥
Zgłoś SPAM
Beata
[*][*] Światełko Wiecznej Pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ— Światełko i modlitwa dla Pana, Panie Kazimierzu
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Już zgasło słońce nad horyzontem, dobiegł twej ziemskiej pielgrzymki
kres..."
Zgłoś SPAM
HALINKA
▄♥▄ ▄♥▄ ▄♥▄TATULKU,JESTEŚ ZE MNĄ NA CO DZIEŃ,CIĄGLE
MYŚLĘ O TOBIE.ŻAL, WIELKI ŻAL,ŻE JUŻ CIĘ NIE ZOBACZĘ. ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI...▄♥▄
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
18 MAJ...MODLITWA I CIEPLUSIEŃKIE ŚWIATEŁKO...ODPOCZYWAJCIE...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa w tą ważną niedzielę...odpoczywajcie w spokoju...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już nigdy nie będzie tak jak było....pozostał żal, ból, złość na cały
ten świat....ogromna miłość i tęsknota za Ukochanymi Aniołkami każdego
dnia gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy.....
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
A.O
❤❤I TYLKO NADZIEJĘ MAMY...ŻE KIEDYŚ WSZYSCY RAZEM SIĘ
SPOTKAMY...❤❤ODSZEDŁEŚ NA ZAWSZE...CIĄGLE JESTEŚ BLISKO...W SERCACH
NASZYCH I PAMIĘCI...❤❤
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
W NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jeśli myślisz, że wszystko przemija, Że wszystko ma swój kres, Że życie
odchodzi i nadzieja też, Wiedz, że Dusza Żyje Wiecznie. Złote Światło ją
unosi, Ku Bogu, Ku Przestworzy...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKA ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI
*•-★-•*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.