zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, NIE ŚMIERĆ PRZYCHODZI DO CZŁOWIEKA, ALE DOBRY BÓG..." PANIE
KAZIMIERZU, SPOKOJNYCH SNÓW...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wspominam śp.Kazimierza
i jego szczery uśmiech...
Bo zamknięta już Jego powieka,
swoją misję na ziemi skończył.
Całym życiem,
pracą naznaczył...<<>>
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam Panie Kazimierzu ...[*]...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
HALINKA
OGNIK LAMPKI PŁONIE NA MOGILE...ZNAK PAMIĘCI O TOBIE KOCHANY TATO...KOCHAM I
BARDZO TĘSKNIĘ....[▶●◀]
Zgłoś SPAM
Zofia SPORCZYK
Bóg Cię podarował,a potem zabrał..taka była Jego wola i moc.Trudno to nam
zaakceptować,ale wierzymy,że był w tym,jakiś wyższy cel.Nie pytam
dlaczego?bo inaczej,po cóż byłaby ma ufność?
Zgłoś SPAM
Zofia SPORCZYK
Moja pamięć i światełko(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*]
...Łzy smutku żłobią twarz, tak trudno ukoić cierpienie...✿ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie jest dużo miłości tęsknota jest największa...tęsknimy Kochani
tak bardzo....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
A.O
On już w domu, już u Pana
Radośnie UŚMIECHA SIĘ każdego rana...
A On już sobie z Panem wędruje...
NIEBO TERAZ JEGO DOMEM....
Zgłoś SPAM
Zofia SPORCZYK
"Życie nie jest nigdy ani dobre,ani złe...jest polem do siania na
nim,dobra lub zła."Seneka.Zapalam Panu płomyczek mej pamięci i wraz z
modlitwą,ślę do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
A cisza niechaj trwa, bo w ciszy łatwiej zapamiętać to, co życiem było
niedawno...Gest, uśmiech i oczu blask i twarz ukochanej osoby...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pana pamięci, Panie Kazimierzu ...[*]...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
Miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Tęsknimy
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATO,WSPOMINAM DZISIAJ DZIEŃ TWOJEGO POŻEGNANIA..W moim
sercu,kochany,pozostaniesz przez życie całe..nie może być przecież
inaczej..KOCHAM CIĘ BARDZO TATULKU[۩]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie którzy by chcieli
lecz nie mogą nic pozmieniać [*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.