''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Wiośnie także na imię tęsknota, nocą zmiażdżył serce jej krzyk... Szare
ściany, obcy pokój, pustka, cisza, już zawsze kalią żal będzie kwitł...
Światełko pamięci pozostawiam.⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
HALINKA
Mój tatusiu,
już Cię nie ma dzisiaj przy mnie,
wśród Aniołów
się uśmiechasz...czy jesteś szczęśliwy..?
Ma tęsknota,
trwać wciąż będzie,
może uda Ci się,
w moich snach czasami przybyć....KOCHAM CIĘ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Odeszliście od nas,od bliskich,ale nie na zawsze...modlitwa z małym,pięknym
światełkiem...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
...To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy...i na każde
wspomnienie,
tak trudno ukoić cierpienie...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w ciszy mrok...a cisza szepce, że nadal żyjecie....w sercach
ciągle Jesteście....więc zasłuchamy się w ciszę, może usłyszymy znajomy
głos....
Zgłoś SPAM
URSZULA
Zapalam światełko pamięci niech nigdy nie gaśnie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
A.O
Wszystko się kiedyś raz zakończy, radości śmiech i smutek klęski - Bóg,
co połączył, to rozłączy - Opadnie z duszy w grób proch ziemski.A dusza,
zapomniawszy ciała, wzniesie się czysta i swobodna...
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa sobotnia i cieplutkie światełka w ofierze...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Błagam Cię Panie, abyś zawsze był dla duszy śp.Kazimierza
światłem...(♥)༻Zawsze w moim sercu༺(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci zapalam od serca... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Zofia SPORCZYK
P.Kazimierzu!Niech światłość wiekuista,zawsze będzie z Panem,spoczywaj w
pokoju.Zapalam moje światełko pamięci...niech płonie dla Ciebie...bez
końca.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINKA
Odszedłeś do Boga,a mi smutno samej,smutno mój kochany.Czy kiedyś przestanie
boleć widok TWOJEGO pustego FOTELA? Czy minie tęsknota? Nie sądzę.Bo ciągle
będę CIEBIE wspominać i tęsknić za Tobą TATKU..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście....w ostatnią drogę nie zabraliście nic...ruszyliście w niebo
na skrzydłach ptaków, by w lepszym świecie na nowo żyć...do spotkania
Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.