"Smutek to najdziwniejsze z uczuć; czyni nas bezradnymi. Jest, jak okno
otwarte wbrew naszej woli – przy nim można wyłącznie dygotać z
zimna." Arthur Golden ((★))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt.I ten sam obcy
czas,puste dni..Gdy nam zabiera kogoś czas - rozpaczą sięgamy
gwiazd.”Światełko posyłam w Niebiańskie Przestworza do Pana
Kazimierza.❤️
Zgłoś SPAM
córka
Mówią, że czas leczy rany, ale, u mnie, rana jest codziennie świeża...Tato
kochany..Nie zna smaku prawdziwego życia, ten, kto przez tunel samotności się
nie przeczołgał..Jak, ja to znam..❤️
Otwieramy oczy..budzimy się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA WAS TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiemy, że tego już nie zmienimy...Śpijcie
spokojnie Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
•*ღ♥ღ*•. TATO KOCHANY..TY WIESZ, JAK JA TĘSKNIĘ, JAK BARDZO CIEBIE
TU BRAK.¸.•*ღ♥ღ*•JUŻ NIGDY..ALE JA NIEDŁUGO PRZYJDĘ DO
CIEBIE..¸.•*ღ♥ღ*•.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Śpij snem szczęśliwym pod opieką Pana,tam gdzie jesteś
miłość Boga...na wieczność będzie Ci dana.Światełko pamięci i modlitwę
w Pana intencji...posyłam do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Dawałeś światu radość a on odpłacał Ci często łzami, dawałeś światu
miłość, a on odwracał się plecami,lecz Ty dalej świat kochałeś i cały
czas się śmiałeś. Tęsknota powraca z coraz większą siłą..
Zgłoś SPAM
A.O
Twoje życie długie, ofiarował Ci nasz dobry Pan..Nie zawsze lekko było,
czasem kamień ciężki Cię przytłaczał..Tak wiele wspomnień
pozostawiłeś..W sercach naszych ciągle żyjesz..[*]
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
(❤)
Wierzymy, iż nasz Pan, Odkupiciel Wieczny, da, duszy Kazimierza, odpoczynek i
spokój, zmartwychwstanie i życie nowe..O to Panie, w modlitwie, prosimy
bezustannie..❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy ktoś kochany odchodzi, świat swe kolory gubi...I chociaż z czasem,
zaczynamy je dostrzegać..Nic, nigdy nie jest już takie, jak było..Serca nasze
tęsknią do naszych bliskich, kochanych..¯`:☆:´¯
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nasze oczy zawsze będą Was szukać.W domu,na ulicy,w nocy i w dzień,na jawie
i we śnie,w naszych cichych wspomnieniach.Lecz nasze serca wciąż będą
cierpiały..bo bez Was tak smutno tutaj i źle.❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Przemija czas, przemija świat, tylko prawdziwe uczucia pozostają na zawsze, bo
stanowią część nieśmiertelnej Duszy. Światełko mojej pamięci[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA...((♥))..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście cały czas z nami, głeboko w sercach schowani...póki żyjemy
Jesteście wokół...tylko, że poza zasięgiem wzroku...smutno i tęskno
Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.