Kaziu!Codziennie zapalam w zniczu,płomyczek dla Ciebie...z szeptem mej
modlitwy,wysyłam. go...na Twą chmurkę na Niebie. Odszedłeś w wszechświat
daleki...bądż TAM szczęśliwy na wieki.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿_✿ _۞_✿_✿Światełko i modlitwę zostawiamy✿_✿_۞_✿_✿
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
TĘSKNOTY NIGDY SIĘ NIE WYZBĘDZIEMY......
POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ PRZEBUDZENIA, A KOŃCZY WRAZ Z ZAŚNIĘCIEM.....
I TAK BĘDZIE DO KOŃCA NASZYCH DNI..p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy
nas.....kochamy i tęsknimy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby łzy mogły budzić zmarłych,A miłość burzyć śmierci wrota...One by
Cię z mogiły wydarły,Byś mógł wić dalej nić swego żywota.
♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥ Moja Modlitwa i Pamięć
♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać Cię Kaziczku,było bardzo łatwe...zapomnieć o Tobie,jest
niemożliwe.Słowa, nie wyrażą bólu,łzy nie umniejsazą
cierpienia...słońce nie rozjaśni mej twarzy,bo nikt nie zwróci mi
marzeń.(*)(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ta łza...co serce tak mocno wzrusza... Ta łza...przez którą przemawia
dusza... Ta łza...raz słodka, raz gorzka bywa, Choć z tego samego źródła
niby spływa, Przez nią serce nasze przemawia(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jesteś w naszych sercach i snach...nadal Twoją obecność czujemy,tylko
dotknąć Cię nie możemy...Odpoczywaj w pokoju,a światło niech ci
świeci.Zostawiam modlitwę.[[♥]] [[♥]] [[♥]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Smutny jest świat
✿ gdy nie możemy zobaczyć
✿ uśmiechu najbliższych
✿ nam osób..p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▓▒۩▒▓ Światełko i modlitwa dla Ciebie ▓▒۩▒▓
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
I choć Twój płomień zgasł , to myśli o Tobie są w nas .....Zapalam
światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce.Spoczywaj w
Krainie Wiecznej Radości ! [[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zgasłeś nam Mężu,Ojcze i Dziadku,jak ten promień słońca...Tobie już
spokój na wieki,a mnie...tylko smutek,żal i tęsknota za Tobą bez końca.Dla
Ciebie Kaziutku,
moje światełko i modlitwa.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.