Modlę się do Boga Wszechmogącego,byś otrzymał Kaziu od Niego..wstęp do
życia wiecznego.Nadal tęsknię i płaczę,ale mam nadzieję że się z Tobą
kiedyś w Niebie, jeszcze zobaczę.Światełko pamięci zapalam.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Wspomnienia o WAS... są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..
... [♥][♥][♥]..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Jesteś mym Aniołem,tam wysoko w Niebie,gdzie Pan Bóg,nasz Ojciec
wezwał Cię do siebie.My swą modlitwą,zawsze Cię wspieramy..a nasz smutek i
cierpienie Bogu powierzamy.Światełko Ci zapalam.(*
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Serce boli,bo nie ma Was tu z nami.....tęsknimy i żyjemy wspomnieniami.....
❤ (,♥,)❤(,♥,) ❤ Niech moja modlitwa otula Cię każdego
dnia,jaśniutkie Światełko Pamięci ❤ (,♥,)❤(,♥,) ❤
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Dobranoc p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Często palimy na grobach naszym Bliskim,znicze naszej pamięci...Tym,których
nadal bardzo kochamy,a Oni niestety od nas...na zawsze już odeszli.Codzienny
płomyczek Ci Kaziu zapalam.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wójcik
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Przytul Go Panie mocno do sera i otocz Ją łaską swojego
miłosierdzia.(,♥,)(,♥,)(,♥,) Modlitwa i Światełka pamięci,niech nigdy
nie gasną....(,♥,)(,♥,)(,♥,)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Pozostała pustka w naszych sercach,
lecz w pamięci mnóstwo wspomnień.
.....do zobaczenia po drugiej stronie lustra....p.Kaziu ..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Cóż warte jest życie bez Ciebie?Cóż wart jest każdy
następny,nawet piękny słoneczny dzień...gdy nie ma już Ciebie obok
mnie.Moja pamięć,modlitwa i zapalone światełko,ślę dla Ciebie do Nieba.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata...Ból w sercu jest
ciężarem prawie nie do uniesienia.... [۩] [۩] [۩] Modlitwa i światełko
Pamięci - Żyj życiem Wiecznym [۩] [۩] [۩]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.