•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę
zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśnieskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Patrzę na płomień tlący się w zniczu,który smutek i ból we mnie
budzi..spoglądając w Niebo zadaję pytanie"czemu Boże zabierasz tak
szybko,dobrych i wspaniałych ludzi?".Światełko Kaziu dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞]❤️❤️❤️[۞۞۞] Światełko i modlitwę zostawiamy
[۞۞۞]❤️❤️❤️[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chociaż dzieli nas bardzo duża odległość... łączy nas ogromny most,
Któremu na imię miłość. ★` ★````★````★````★````★ MODLITWA I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ★````★````★````★````★`★
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy
nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze Was..."
(,♥,)(,♥,) Modlitwa i Światełka pamięci (,♥,)(,♥,)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Jak ciężko bez Was kochane Aniołeczki.
Każdy dzień jest okropną męczarnią.
Każda chwila to wieczność...p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma dla nas leku,nie ma spokojnego życia...nigdy nie będziemy już tacy
sami,poieważ cząstka nas...odeszła wraz z Wami.Dla Ciebie Kaziu
pamięc,modlitwa i zapalone światełko,które zbliża mnie z Tobą.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przez ponad 50 lat wspólnej drogi życia,kochałam i byłam przez Ciebie
kochana...po Twym Kaziutku odejściu,została w mym sercu...wciąż nie gojąca
się rana.Szept modlitwy i światełko dla Ciebie(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogłyby wskrzeszać - dziś byłbyś z
nami.
Dużo Łask Bożych ♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥ Modlitwa i
Światełko do Nieba niech zawsze Ci świeci
♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Tak bardzo Was brak. Tak strasznie tęsknimy...p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie zniosą bólu..nawet słońce nie
rozjaśni mej twarzy,bo nikt nie może..zwrócić mi mych marzeń.Kaziutku!Nadal
czuję Twą obecność przy mnie,pomóż mi żyć,jeśli możesz.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.