Kaziczku!Wciąż czegoś mi brak...Twych oczu kochanych,dżwięku Twych
słów,dotyku dłoni,żartów i śmiechu.Każdy dzień jest dla mnie
rocznicą,zaznaczoną czekaniem,tęsknotą i naszym rozstaniem.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi,widokiem Waszym
nacieszyć,miłością do serc przygarnąć,
bezkresną tęsknotę uleczyć...." (,♥,) ♥ (,♥,) Modlitwa i
Światełko Pamięci (,♥,) ♥ (,♥,)
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chociaż Cię nie ma tu fizycznie to jesteś cały czas w myślach w sercach we
wspomnieniach...Jesteś i będziesz
zawsze....♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥ Światełko i modlitwa na
dziś ♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie zmniejszą bólu...nic nie rozjaśni mej
twarzy,bo nikt nie zwróci mi..mych marzeń.Kaziutku,codzienne światełko Ci
zapalam i z szeptem modlitwy do Nieba posyłam.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich
myśląc i kochając".(światełka za wszystkie dni mojej nieobecności)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI...MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Panie Kaziu smutne Niedzielne światełko dla pana posyłam .
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Ciągle o Tobie szepcze moje serce,błądzisz w mych myślach i
snach...mimo upływu od Twego oodejścia,prawie 5 lat.Codzienne światełko z
modlitwą w Twej intencji...posyłam do Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Św.Faustyno!Wyproś dla mej Mateńki Łakę i Zbawienie...mnie pozwól żyć
bez buntu i złości,bym się mogła z Nią spotkać kiedyś...w wiecznej w
Niebie szczęśliwości.Matuś,dla Ciebie moje światełko(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.