Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247913
Zapalone ponad rok temu
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Wciąż czegoś mi brak...Twych oczu kochanych,dżwięku Twych słów,dotyku dłoni,żartów i śmiechu.Każdy dzień jest dla mnie rocznicą,zaznaczoną czekaniem,tęsknotą i naszym rozstaniem.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi,widokiem Waszym nacieszyć,miłością do serc przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć...." (,♥,) ♥ (,♥,) Modlitwa i Światełko Pamięci (,♥,) ♥ (,♥,)
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chociaż Cię nie ma tu fizycznie to jesteś cały czas w myślach w sercach we wspomnieniach...Jesteś i będziesz zawsze....♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥ Światełko i modlitwa na dziś ♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
♡ ❤️ ♡ Jaśniutki płomyczek mojej Lampeczki posyłam...♡ ❤️ ♡Dla Ciebie panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie zmniejszą bólu...nic nie rozjaśni mej twarzy,bo nikt nie zwróci mi..mych marzeń.Kaziutku,codzienne światełko Ci zapalam i z szeptem modlitwy do Nieba posyłam.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i kochając".(światełka za wszystkie dni mojej nieobecności)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI...MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Panie Kaziu smutne Niedzielne światełko dla pana posyłam .
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Ciągle o Tobie szepcze moje serce,błądzisz w mych myślach i snach...mimo upływu od Twego oodejścia,prawie 5 lat.Codzienne światełko z modlitwą w Twej intencji...posyłam do Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Św.Faustyno!Wyproś dla mej Mateńki Łakę i Zbawienie...mnie pozwól żyć bez buntu i złości,bym się mogła z Nią spotkać kiedyś...w wiecznej w Niebie szczęśliwości.Matuś,dla Ciebie moje światełko(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   502   503   504   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011