Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Nigdy nie zapomnę o Twej dobroci,miłości,życzliwości i ogromnym
poczuciu humoru...spoczywaj w pokoju.Jak mam podziękowac Ci,za tyle razem
spędzonych wspaniałych dni?Światełko Ci zapalam.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA
DZISIAJ......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Puste krzesło, miejsce przy stole, wspomnienia na fotografiach i wieczna
tęsknota za Tobą p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Gdy wśród łez,czuję wielki ból i cierpienie,przytulam do swego
serca...najpiękniejsze o Tobie wspomnienie.Strata Twego serca,znaczy więcej
niż strata całego świata.Światełko zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✿ღ... (*)(❤️)(*)....ღ✿ W ZADUMIE I CISZY..W PAMIĘCI I
MODLITWIE...JESTEŚ......✿ღ... (*)(❤️)(*)....ღ✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Smutne, deszczowe światełko [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Choć opuściłeś nas spiesząc po niebieską chwałę,W naszych sercach
pozostaniesz przez życie całe..."ღ✿ღ... (*)(❤️)(*)....ღ✿ღ
Światełko Pamięci i modlitwa...dla Ciebie ღ✿ღ...
(*)(❤️)(*)....ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i
wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tu jest pamięć i palący się znicz..tutaj napis i kwiat pozostanie,ale Ciebie
tu Kaziu już nie ma..bo w Niebie masz wieczne swe spoczywanie.Modlę się za
Ciebie i wierzę,że się kiedyś spotkamy w Niebie.
Boże!Ta rozłąka i tęsknota tak strasznie bolą,pomóż nam je przeżyć,daj
znak,że są z Tobą, szczęśliwi!...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kocham Cię Kaziczku i tęsknię za Tobą ogromnie...tak bardzo bym
chciała,byś chociaż raz na momencik...mógł jeszcze kiedyś,przytulić się
do mnie.Codzienne światełko z modlitwą,ślę Ci do Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rany pozostają na zawsze. Nic już nie jest jak dawniej bo my jesteśmy już
inni.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.