(,♥,) ♥ (,♥,) ♥ (,♥,) Dużo Łask Bożych.Modlitwa i Światełko do
Nieba (,♥,) ♥ (,♥,) ♥ (,♥,)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Kochamy Was łzą,bolącymi od tęsknoty sercami,całym życiem...Kochamy was
nasze skarby
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko pamięci na dzisiaj i na jutro [*][*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Niech płomyczek mego znicza,rozwieje wszystkie chmury,niech życie
wieczne...będzie Ci od Pana Boga dane,na wieki,wieków Amen.Moją codzienną
modlitwę w Twej intencji,ślę do Nieba bram.(*)
Kaziczku!W szczerych słowach modlitwy w Twej intencji szeptanych,proszę Boga
by dał Ci spokój i wytchnienie..wybaczył i wymazał przewinienia,odarzając
Cię wiecznym zbawieniem.Światełko Ci zapalam.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Minęło szczęście ,nie przeszło cierpienie,pozostało tylko
wspomnienie...Zawsze jesteś w sercu ,myślach,pamięci i modlitwach...[۩] [۩]
[۩]...Żyj Życiem Wiecznym ....[۩] [۩] [۩].
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy za Wami...jesteście ciągle w naszych myślach i
sercach...Światełko z modlitwą dla Was Kochani..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...kiedyś było
inaczej,wspólne dni,marzenia,teraz niczego już nie mam,zostały mi tylko
wspomnienia.Tak bardzo Ciebie brak kochanie.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.