Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247934
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿŚwiatełko i modlitwę zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Może tam w Niebie słoneczko świeci. Może motylki barwne latają. Może wiatr cicho śpiewa pieśni tęsknoty. Co nasze serca do niebios wysyłają.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Tylko nasze serca wiedzą,jak bardzo boli mnie Twe odejście...jak bardzo cierpię,jak bardzo tęsknię,bo Ty kochany już jesteś...poza wzroku mojego zasięgiem.Światełko na Niedzielę dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ ODESZŁY...ONE SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...JEDNĄ Z NICH ,JESTEŚ TY !!! ....(♥)(♥)(♥)(♥)(♥).....MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.......(♥)(♥)(♥)(♥)(♥).....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Dobranoc p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twój nowy świat jest tak daleki....Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki......⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰Zapalam światełko pamięci, zostawiam modlitwę ⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰-⋱⋱(♥)⋰⋰
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ta łza...co serce tak mocno wzrusza... Ta łza...przez którą przemawia dusza... Ta łza...raz słodka, raz gorzka bywa, Choć z tego samego źródła niby spływa, Przez nią serce nasze przemawia(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W miejscu,gdzie wspomnienia ronią łzy,trwa bolesna cisza,zapalam Ci Kaziutku pamięci mej światełko..symbol wiecznego życia.Moje serce,które dla Ciebie biło,do końca mych dni,będzie za Tobą tęskniło(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Dzień Dobry Kaziu! Dziękuję za pamięć urodzinową o Karolu ♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
♥ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Wami w niebie I ta cisza: pusta cicha, sucha, czarna...p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   498   499   500   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011