Byliście nam słońcem na niebie, światłem księżyca w nocy, sercem, które
biło dla nas i radością na tym świecie, jak teraz żyć bez Was???Panie
Kaziu .
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia chwil wspólnie spędzonych pozostaną na zawsze...i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty... [۩] [۩] [۩]
Modlitwa i światełko Pamięci [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`
Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Stoję czasem przy oknie,patrząc w przestrzeni dal..myślę jak
bardzo,dni minionych,spędzonych z Tobą mi żal.Odpłynęły w mgle jak
cienie,pozwól mi Boże zostawic po nich chociaż wspomnienie.(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ta łza...co serce tak mocno wzrusza... Ta łza...przez którą przemawia
dusza... Ta łza...raz słodka, raz gorzka bywa, Choć z tego samego źródła
niby spływa, Przez nią serce nasze przemawia(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zdarzył się tragiczy dzień,w którym me życie zawaliło się...w jednym
momencie runął cały mój świat,przepadło szczęście...został mi
ból,tęsknota i ogromny żal.Codzienne światełko dla Ciebie Kaziu.(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twój nowy świat jest tak daleki.......Niech Cię Pan Bóg swoją miłością
otoczy Na wieki......( ♥ ) ( ♥ ) ( ♥ ) _____❤___ Modlitwa i Światełko
Pamięci _____❤___( ♥ ) ( ♥ ) ( ♥ )
Moja modlitwa i pamięć .Niech ten promyczek zawsze Ci świeci i nigdy nie
gaśnie...[۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...Smutno tak mi smutno
i nawet wiatr za oknem.
Szemrze modlitwę pokutną,
a deszcz strumieniami leje się z nieba.
I rozpaczy łzami płaczą nawet drzewa.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomek
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Łezka,łezkę goni, strumieniem spływa po twarzy. Bo jakże inaczej być może
gdy się z rozpaczą kojarzy. Serce z żalu rozrywa i każdy zadaje pytanie.
Dlaczego ludzi ubywa tak nagle, niespodziewanie.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Pod powiekami łez mi już brakuje,tęsknota dręczy,wszystko wokół
smuci..lecz przed oczami Twój obraz,wciąż mi się maluje,ale wiem,że co
minęło..nigdy już nie powróci.Światełko na Niedzielę(*)
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿_✿ ☀☀_✿_✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿_✿_☀☀_✿_✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.