Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.......Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij spokojnie
p.Kaziu
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Radość minęła szybko, ból jest
wieczny... ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko pamięci wraz z
modlitwą , ślę prosto do Nieba ... ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Każdy dzień jest dla mnie rocznicą,każdy dzień nieustannym
czekaniem...każdy dzień utopiony w tęsknocie i naznaczony tragicznym dla mnie
rozstaniem.Światełko z modlitwą,do Nieba Ci ślę.(*)
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście ,o wiele większe od bólu ,który
przynosi tęsknota.Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...[*][*]
Zgłoś SPAM
mamaŁukasza
ŚMIERĆ ODEBRAŁA NAM NADZIEJĘ, ALE POZOSTAWIŁA MIŁOŚĆ..."PANIE KAZIU
.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tak trudno uwierzyć, że Was nie ma .Minęło tyle czasu ,a ból i tęsknota
nie ustają....Tak trudno się z tym pogodzić.(°)(❤️❤️)(°)
Światełko i modlitwę zostawiam . Śpij Aniołku (°)(❤️❤️)(°)
Zgasłeś nam mężu,ojcze i dziadku,jak ten promień słońca...Tobie Kaziu
już spokój na wieki...a nam ból,smutek,żal i tęsknota bez końca.Codzienne
moje światełko,modlitwa i pamięć.Spoczywaj w pokoju.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kochamy Was łzą,bolącymi od tęsknoty sercami,całym życiem...Kochamy was
nasze skarby -serdecznie dziękuje za pamięć mych bliskich podczas mej
nieobecności(pobyt w szpitalu)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Ból i tęsknota- to właśnie to co czujemy...Nie potrafimy nauczyć się bez
Was żyć... Tak bardzo nam Was brakuje...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
A Na Ziemi Pośród Łez Wielu....Pozostali Ludzie Po Tobie Płaczący
(♥)(♥) Moja Modlitwa i Pamięć (♥)(♥) Pokój Twojej Duszy (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg mi Cię Kaziu podarował,a potem tak nagle zabrał..taka była Jego wola i
moc.Trudno to zrozumiec,lecz wierzę,że był w tym,jakiś wyższy cel.Nie pytam
"dlaczego?",bo gdzie byłaby moja ufnośc?(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.