Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248022
Zapalone ponad rok temu
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Moja modlitwa i pamięć .Niech ten promyczek zawsze Ci świeci i nigdy nie gaśnie..p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Ciągle o Tobie szepcze moje serce,błądzisz w mych myślach i snach...mimo upływu...już 5 lat.Kocham Cię i tęsknię ogromnie,proszę poczekaj tam na mnie.Szept modlitwy i światełko Ci ślę.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Świat nie jest ta­ki ja­kiego chcemy Świat da­je nam złudzeń tysiące Wierzę że jeszcze możemy Go zmienić Że jeszcze kiedyś zaświeci Nam słońce
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ....Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalone znicze,wspomnienia przywołują...w naszych sercach Ich serca nadal jakby biją.Codzienne światełko,dla Ciebie Kaziutku zapalam i z szeptem modlitwy...ślę na Twą chmurkę na Niebie.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*)) ❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*)) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Co prawda wspomnień nikt nie może mi odebrać, ale i tak boli, że nie możecie być tu i teraz i chodzić ze mną razem po krętych losu ścieżkach, pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach."
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutny jest mój świat,gdy odeszło bliskie sercu życie..kiedyś było cudownie,wspólne dni,marzenia,teraz niczego już nie mam..zostały mi jedynie wspomnienia.Kaziu,zapalam dla Ciebie światełko(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie - spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ Modlitwa i Niegasnące światełko pamięci ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   480   481   482   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011