Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248024
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie - spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się...." ❤¸¸.•❤¸¸.•❤ Zostawiam modlitwę i zapalam światełko Pamięci.. ❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Czas leczy rany – mówili... Dzisiaj już w to nie wierzę! Czas mija szybko – a nie było chwili: Bez bólu łez i cierpienia Są rany nie do zagojenia...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moje serce,które dla Ciebie Kaziutku przez tyle lat biło...do końca mych dni będzie za Tobą tęskniło.Światełko i modlitwę,w Twej intencji zostawiam.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Niedzielne światełko pamięci ...[*]...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia żyjecie nadal - tylko już wiecznie w innych przestrzeniach.......❤¸¸.•❤¸¸.•❤ Światełko pamięci wraz z modlitwą. ❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wezwałeś mego Kazia Boże do Siebie za wcześnie,nie byliśmy gotowi rozstać się jeszcze.Nigdy tak naprawdę nie umiera Ten,kto wciąż żyje w naszym sercu i pamięci.Światełko i modlitwę Ci ślę.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko sobotnio-niedzielne [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie Serce i tego, co pragnie dusza. Miłość to nie sztuka, lecz sztuką jest ją odnaleźć
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
†◥◣◢ † ◣◢◤† MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ PRZY WAS....†◥◣◢ † ◣◢◤† MODLITWA I ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE †◥◣◢ † ◣◢◤†
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Byłam dzisiaj na Cmentarzu,stałam smutna nad mogiłą...zapaliłam znicze,położyłam kwiaty,znów pytałam Boga"Dlaczego Panie mi Ich zabrałeś?dlaczego Oni już nie żyją?"(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci☀◕◕═════♣♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   479   480   481   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011