Kaziu,pod powiekami łez mi już brakuje...tęsknota dręczy,wszystko wokół
smuci,lecz w sercu mym Twój portret nadal się kryje,chociaż wiem,że to co
było,nigdy już nie wróci.Światełko Ci zapalam.(*)
Kaziu,na zawsze pozostaniesz w myślach i sercu moim,bo 1 minuty potrzeba,by
kogoś dostrzec,1 godziny by go ocenić,1 dnia,by go polubić..a potem całego
życia,by móc o Nim zapomnieć.Światełko Ci zapalam
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu .....Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i
znów nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma co już łudzić się,że żal nasz kiedyś minie...no chyba że,...gdy
spotkamy się, w Niebiańskiej krainie. Niechaj Bóg będzie zawsze obok
Ciebie,aby cię trzymać w swoich ramionach i Cię ochraniać ❤
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
Kaziu!Smutne są słowa,gdy giną bez końca,smutna jest miłość,gdy ból się
gorzko uśmiecha..smutne jest serce,które tęskni bez końca..do kochanego
człowieka.Moja pamięć,modlitwa i lampeczka dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤¸¸.•❤¸¸.•❤¸¸.•❤ Umrzeć,to zbyt mały powód,żeby
przestać kochać...❤¸¸.•❤¸¸.•❤¸¸.•❤ [۩] [۩] [۩]
Modlitwa i Niegasnące światełko pamięci...[۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pamieć i nadzieja ,to wszystko co mamy i jeszcze wspomnienia ,do których tak
często wracamy...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚMIERĆ PRZYCHODZI, NIE PYTAJĄC ?,CZY MOŻE .ZABIERA TYCH, KTÓRYCH KOCHAMY !
A POTEM PUSTKA...I SERCE KRZYCZY !!! DLACZEGO BOŻE ? BĄDŹ SZCZĘŚLIWY U BOKU
PANA !.. MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (°)(❤️)(°)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!W myślach błądzę po wspomnieniach,łzy z mych oczu nadal
płyną...dawne szczęście w smutek i gorycz zmieniam,bo z Twym odejściem,mego
szczęścia czas...na zawsze minął.Światełko dla Ciebie.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.