Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248042
Zapalone ponad rok temu
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤¸¸.•❤¸¸.•❤....Nasi umarli nie są nieobecni, oni są tylko niewidzialni i patrzą oczyma pełnymi miłości w nasze oczy pełne rozpaczy...Światełko mej pamięci dla Ciebie ......❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Odszedłeś cicho we śnie i bez pożegnania,jak Ten kto nie chciał swym odejściem smucić,jak Ten,kto myślał w chwili rozstania...że napewno do nas tu jeszcze wróci.Moja pamięć i lampeczka(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...krzyk serca,....dławiące łzy....szmer wśród Aniołów....i pytający wzrok przechodniów- wiedzą? NIE. TYLKO BÓG WIE, JAK TWOI BLISCY ZA TOBĄ BARDZO TĘSKNIĄ....Modlitwa i najjaśniejsze światełko (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tak trudno,gdy Ktoś odchodzi i na zawsze milknie Jego głos...jeszcze trudniej się z tym pogodzic i znieśc ten straszny cios....p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[❤]] Zostawiam światełko pamięci i cichy szept modlitwy...[[❤]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zgasłeś nam mężu ojcze i dziadku,jak ten promień słońca.Tobie spokój na wieki,a nam smutek,żal i tęsknota za Tobą bez końca.Kaziu,ciężko mi życ bez Ciebie,lecz wierzę,że się spotkamy kiedyś w Niebie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało...❀[❤]❀ Modlitwa i światełko Pamięci.❀[❤]❀ Żyj życiem wiecznym ❀[❤]❀
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   477   478   479   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011