❤¸¸.•❤¸¸.•❤....Nasi umarli nie są nieobecni, oni są tylko
niewidzialni i patrzą oczyma pełnymi miłości w nasze oczy pełne
rozpaczy...Światełko mej pamięci dla Ciebie ......❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Kaziutku!Odszedłeś cicho we śnie i bez pożegnania,jak Ten kto nie chciał
swym odejściem smucić,jak Ten,kto myślał w chwili rozstania...że napewno do
nas tu jeszcze wróci.Moja pamięć i lampeczka(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...krzyk serca,....dławiące łzy....szmer wśród Aniołów....i pytający
wzrok przechodniów- wiedzą? NIE. TYLKO BÓG WIE, JAK TWOI BLISCY ZA TOBĄ
BARDZO TĘSKNIĄ....Modlitwa i najjaśniejsze światełko (*)
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego,
co w sercu zostanie
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tak trudno,gdy Ktoś odchodzi i na zawsze milknie Jego głos...jeszcze trudniej
się z tym pogodzic i znieśc ten straszny cios....p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas,
puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[❤]] Zostawiam światełko pamięci i cichy szept modlitwy...[[❤]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zgasłeś nam mężu ojcze i dziadku,jak ten promień słońca.Tobie spokój na
wieki,a nam smutek,żal i tęsknota za Tobą bez końca.Kaziu,ciężko mi życ
bez Ciebie,lecz wierzę,że się spotkamy kiedyś w Niebie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało...❀[❤]❀ Modlitwa
i światełko Pamięci.❀[❤]❀ Żyj życiem wiecznym ❀[❤]❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.