Panie Kaziu ..Każdy dzień to dzień smutku,dzień wspomnień
dzień żalu,dzień tęsknoty,dzień bólu
wspomnienia powrócą one zostaną w
mej pamięci na zawsze...
na wieki...do końca..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Bardzo mi Ciebie brak...Twych oczu kochanych,dżwięku Twych
słów,dotyku dłoni,ciepła oddechu...Twej obecności,żartów i
śmiechu.Modlę się Kochanie za Ciebie i czekam na spotkanie w Niebie.(*)
Tęsknimy za Wami,myślimy o Was bo nasza miłość jest wieczna i nigdy się
nie skończy....___ »̯̆◊̯̆« ♥___ Modlitwa i światełko na
dziś.Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości ___ »̯̆◊̯̆« ♥___
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Prędzej morze wyschnie,skała się wykruszy...nim znikniesz z serca lub
wypadniesz z duszy...(♥) Zapalam światełko Pamięci,a cichy szept modlitwy
niechaj ukoi Twe Serce - Żyj Życiem Wiecznym (♥)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Tęsknię i smutno mi bez Ciebie,lecz wciąż wierzę...że kiedy Pan
Bóg mnie już do Siebie zabierze...pozwoli nam się spotkać w
Niebie.Płomyczek z szeptem modlitwy,jak codzień Ci ślę.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tam na dnie serca miłość została
Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje
Choc biegiem czasu już utulona
Ciągle tak wiele tęsknoty kryje...p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ogromna jest tęsknota,gdy myśli wciąż do Ciebie uciekają...a droga do
Ciebie daleka...... ★*´¨) ¸. ★*´) ¸. ★*¨) Jaśniutkie Światełko i
modlitwę zostawiam ★*´¨) ¸. ★*´) ¸. ★*¨)
Nigdy się nie pogodzimy z faktem, że Was już nie ma… Wraz z Wami odeszły
plany, marzenia, radość i życie… A pozostały łzy, ból, smutek, żal,
cierpienie… I brak sił na cokolwiek… (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak jak kiedyś,świeci tutaj słońce,tak jak dawniej pada deszcz i mocno wieje
wiatr...wszystko tutaj jest jak było,tylko Ciebie Kaziu nie ma,a Ciebie mi tak
bardzo brak.Światełko Ci zapalam(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Od dnia naszego rozstania,modlę się codziennie za Ciebie do
Najświętszego Pana...o grzechów odpuszczenie i wieczne dla Ciebie
Zbawienie.Światełko z modlitwą,posyłam do Nieba bram(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.