❤¸¸.•❤¸¸.•❤¸¸.•❤. SERDUSZKA MEJ PAMIĘCI, DLA
CIEBIE....NIECH TWOJA DUSZA, SPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM !
❤¸¸.•❤¸¸.•❤¸¸.•❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞] [۞۞۞] Światełko i modlitwę zostawiamy [۞۞۞] [۞۞۞]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Nasz świat bez Was traci sens,
nasze życie wciąż jest pełne łez
♥.♥ Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Na cmentarzu już płoną zniczy tysiące,niebieskie płomyki
przemijające..nadal za Tobą Kaziu tęskni moje serce,żyjesz w mych myślach i
snach,mimo upływu już 5 lat.Zapalam płomyczek i ślę do Nieba.(*)
SŁOWA NIGDY NIE ODDADZĄ W PEŁNI TEGO CO CZUJE SERCE...MIŁOŚĆ - WSPOMNIENIE
- PAMIĘĆ.....(♥)(♥)(♥) SPOCZYWAJ W POKOJU ! ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I
MODLITWA (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Cisza i pustka wokoło i straszny żal.bo bardzo brakuje mi Kogoś,kto szedł ze
mną przez życie, wspólną zgodną drogą.Czas mija,a ból rozstania
pozostał.Codzienne światełko Kaziu,dla Ciebie zapalam.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.....Tyle lat tyle dni tyle wspólnych chwil wspólne łzy !radości ! marzenia
! zamieniają się w pył....gdy z tego świata odchodzi ukochana osoba....
Zapalam znicz,zostawiam modlitwę )♥(*)♥(
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ WIERZĘ,ŻE JESTEŚ,GDZIEŚ TAM ISTNIEJESZ I,ŻE ROZUMIESZ
DLACZEGO.....NIECH BLASK ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWE
SERCE ❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czym są nasze wspomnienia radością tęsknotą smutkiem. Pragnieniem żalem
błaganiem łzą która liczy czas miniony. Szczęściem ukrytym głęboko w
sercu i tym co w nas pozostało.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.