Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248094
Zapalone ponad rok temu
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(★) ** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ ** (★) ** ŻYJ ŻYCIEM WIECZNYM ** (★)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Moja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży niczym ogromny głaz.I choć wiem, że to nic nie pomoże marze o tym by móc cofnąć czas.** (*) ** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ ** (*) **
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Tak bardzo mi smutno i trudno życ bez Ciebie,odszedłeś w przestrzeni dal,zniknąłeś wśród chmur na Niebie...zostawiając po Sobie ból,tęsknotę i żal.Moja modlitwa i codzienne światełko.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Szczęście trwa tak krótko, cieszmy się chwilą...potem cisza, telefon milczy tak długo...każda chwila z Wami zapisana w sercach jak niezapomniany sen Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Kiedyś było wspaniale,była,miłośc,radośc i szał...teraz smutno patrzę na życie,bo po Twym Kochanie odejściu,został smutek,tęsknota za Tobą i żal. Zapalony płomyk dla Ciebie,niech nie gaśnie.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź miłości wspomnieniem I w smutku pocieszeniem.....Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich.Po wszystkie dni Ich istnienia...❤️ Światełko i modlitwa...❤️ Śpij spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalamy światełko-symbol wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać [*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Cisza i pustka wokoło i ogromny mój żal,bo tak bardzo brakuje mi Kogoś,kto szedł ze mną przez życie...zgodną wspólną drogą.Kaziczku,tęsknię ogromnie,marzę byś przytulił się do mnie.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas złączy..
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełka na sobotę `இڿڰۣஇڿڰۣஇڿڰ`இڿڰۣஇڿڰۣஇڿڰ`இڿڰۣஇڿڰۣஇ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie umarłeś żyjesz wciąż w słowach,myślach i ukrytych marzeniach...Pozostała tęsknota i światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to, co straciliśmy...Modlitwa i Światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Niewinna maleńka łza Perliście po twarzy się toczy Płomienny uśmiech zgasł Jak świeca na wietrze Bezsilność,smutek i płacz Zostało tak niewiele...p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   470   471   472   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011