(★) ** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ ** (★) ** ŻYJ ŻYCIEM
WIECZNYM ** (★)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Moja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży niczym ogromny głaz.I choć wiem,
że to nic nie pomoże marze o tym by móc cofnąć czas.** (*) ** ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ ** (*) **
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Tak bardzo mi smutno i trudno życ bez Ciebie,odszedłeś w przestrzeni
dal,zniknąłeś wśród chmur na Niebie...zostawiając po Sobie ból,tęsknotę
i żal.Moja modlitwa i codzienne światełko.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Szczęście trwa tak krótko, cieszmy się chwilą...potem cisza, telefon milczy
tak długo...każda chwila z Wami zapisana w sercach jak niezapomniany sen
Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Kiedyś było wspaniale,była,miłośc,radośc i szał...teraz smutno
patrzę na życie,bo po Twym Kochanie odejściu,został smutek,tęsknota za
Tobą i żal. Zapalony płomyk dla Ciebie,niech nie gaśnie.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź miłości wspomnieniem I w smutku pocieszeniem.....Bądź pamięcią w
sercach swoich bliskich.Po wszystkie dni Ich istnienia...❤️ Światełko i
modlitwa...❤️ Śpij spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalamy światełko-symbol
wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać [*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Cisza i pustka wokoło i ogromny mój żal,bo tak bardzo brakuje mi Kogoś,kto
szedł ze mną przez życie...zgodną wspólną drogą.Kaziczku,tęsknię
ogromnie,marzę byś przytulił się do mnie.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełka na sobotę
`இڿڰۣஇڿڰۣஇڿڰ`இڿڰۣஇڿڰۣஇڿڰ`இڿڰۣஇڿڰۣஇ
Nie umarłeś żyjesz wciąż w słowach,myślach i ukrytych
marzeniach...Pozostała tęsknota i światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy
to, co straciliśmy...Modlitwa i Światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*)
♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Niewinna maleńka łza
Perliście po twarzy się toczy
Płomienny uśmiech zgasł
Jak świeca na wietrze
Bezsilność,smutek i płacz
Zostało tak niewiele...p.Kazimierzu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.