Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara...
TĘSKNOTY NIGDY SIĘ NIE WYZBĘDZIEMY - POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ
PRZEBUDZENIA, A KOŃCZY WRAZ Z ZAŚNIĘCIEM...I TAK BĘDZIE DO KOŃCA NASZYCH
DNI...[[▄)(#)(▄]] MOJA MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [[▄)(#)(▄]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Niech płomyczek mej pamięci zapalony dla Ciebie,świeci się bez
końca,jak gwiazda na Niebie...zaś modlitwa,przeze mnie w Twej intencji
szeptana..niech znajdzie się szybko na ołtarzu PANA.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Cokolwiek w sobie ma ten świat odmienny,wszystko przemija jako
jednodzienny kwiat, który pięknie się rozwinie rano, a w południe
zaginie..." Pozostawiam światełko mojej pamięci (*)
(.....) bo nie umrze nigdy ten kto trwa w pamięci żywych.Odpoczywaj w pokoju,a
światło niech ci świeci.Zapalam znicz,zostawiam modlitwę [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Już 5 lat minęło mej strasznej samotności,braku Ciebie i ogromu mego życia
beznadziejności.Kaziczku!Niech zapalony mej pamięci płomyczek dla
Ciebie...nieustannie lśni,jak gwiazda na Niebie.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
•❤• Gdzie jest ten most łączący dwa światy by można Was było
zobaczyć, choć na chwilę... •❤•Panie Kaziu
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!:"(
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ KAŻDY DZIEŃ JEST PAMIĘCIĄ ,KAŻDY DZIEŃ, TĘSKNOTA I
ŻALEM..........❤ ❤ ❤ ❤ ❤(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) ZOSTAWIAM DAR
MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas,
puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.