Smutne są słowa,gdy giną bez końca,smutna jest miłość,gdy ból się do
nas uśmiecha,smutne jest serce,które tęskni bez końca...do Kochanego
człowieka.Światełko z modlitwą Kaziutku..do Ciebie ślę(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy płyną po moich policzkach ,ocieram je dłonią raz po raz....Dusza ma
krzyczy z rozpaczy ,Serce do Ciebie woła..... Modlitwa i Światełko Pamięci
Spoczywaj w pokoju [[*]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomek
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Jest na świecie taki smutek, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go
nikomu wytłumaczyć,osiada na dnie serca ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W myślach błądzę po wspomnieniach,łzy z mych oczu nadal płyną,dawne
szczęście w smutek zmieniam,bo z Twym Kaziu odejściem...mego szczęścia
czas,na zawsze minął.Płomyczek dla Ciebie kochanie zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
" Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć,choć nie ma Was tutaj,nikt nie
zabije wspomnień,
nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci,ale nie umrze Ten, kto
pozostanie w pamięci... " [[*]]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Do Ciebie pieśń tę wznoszę Panie
Czy słyszysz mój błagalny głos
Raz jeszcze daj mi od początku iść
Daj mi życie jeszcze raz.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dobranoc panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem cicho Ktoś odchodzi i świat ciemnym nam się zdaje,czasem cicho Ktoś
odchodzi,lecz naprawdę pozostaje..w naszych myślach sercach i marzeniach,jest
tuż obok i wciąż żyje we wspomnieniach(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.