Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Kolejna wylana łza,zbyt cicha by ją usłyszec,spływa powoli po mym
policzku,jak maleńka kropelka deszczu...nad zapalonym dla Ciebie zniczem.Szept
modlitwy wysyłam do Nieba.Wiem,że tak trzeba.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy
nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze
Was..."[[▄)(#)(▄]] Modlitwa i Światełko Pamięci [[▄)(#)(▄]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Na zawsze zostaniesz Kaziu w mym sercu i mojej pamięci,bo 1 minuty trzeba,by
kogoś zauważyć..1 godziny by go ocenić,1 dnia by go polubić,a potem całego
życia,by móc o Nim zapomnieć.Moje światełko(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Niech Cię Anioły skrzydłami otoczą,byś w Ich uścisku...odnalazł
spokój i wytchnienie.
Zapalam Ci światełko,pochylam mą głowę w zadumie i modlitwie.Spoczywaj w
pokoju ~~{*}{*}{*}{*}{*}~~
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni,kocha i czeka..[*][*]
Światełka Pamięci za wszystkie dni naszej nieobecności.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po
drugiej stronie tęczy spotkamy się znów...wierzymy w to Kochani
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Cisza i pustka wokoło,pozostała pamięc o Tobie,a wraz z nią
wspomnienia,wykute na granitowej płycie wiecznego milczenia.Światełko i
modlitwę...dla Ciebie zostawiam.(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Cisza i pustka wokoło,pozostała pamięc o Tobie,a wraz z nią
wspomnienia..wykute na granitowej płycie,(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.