Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248134
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Tęsknota otulona ciszą,łzy kapią spod powiek......Bez Ciebie tak trudno żyć,i serce wiecznie w żałobie.Zapalam światełko Pamięci,a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce [[♥]] [[♥]] [[♥]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dobranoc p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,,Są chwile, w których brakuje słów, są chwile, w których brakuje łez i pozostaje tylko milczenie.............".
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia - żyjemy nadal - tylko już wiecznie w innych przestrzeniach..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie możemy być tutaj codziennie, jednak codziennie pamiętamy o naszych Aniołach,Aniołkach i Aniołeczkach.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie pytam Pana"czemu mi Kazia zabrałeś?",lecz Ci Boże dziękuję,że wcześniej mi Go dałeś...jednak od 5 lat pytam NAJWYŻSZEGO w Niebie"jak mam żyć bez Ciebie?".W 1 Niedzielę Adwentu światełko Ci zapalam
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]][[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]] [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TO CO NAJDROŻSZE,ŚMIERĆ NAM ZABRAŁA. W SERCACH NASZYCH WIELKA PUSTKA ZOSTAŁA...Nieustające Światełko pamięci,niech ci świeci. Zapalam znicz,zostawiam modlitwę...[[♥]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich Po wszystkie dni Ich istnienia...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Każdego dnia w roku,myślimy o naszych bliskich,o Tych którzy odeszli w pół kroku i nie zdążyli nawet spakowac..bagażu swego życia w walizki.Kaziu,tęsknię i płaczę..wierzę,że się z Tobą jeszcze zobaczę
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my kochaliśmy jego... :"(*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj gdy się kocha.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze Was..[۩] [۩] [۩] Modlitwa i światełko pamięci¸ [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Maleńka chwilka jak oka mgnienie zabrała wszystko, nic nie zostało. Zabrała ze sobą radość, cierpienie, jak by wszystkiego jej było mało."
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...Zabrano nam wszystko Skradziono szczęście i radość Dla nas słońce zaszło na zawsze Już nigdy nie wstanie Nigdy nie zaświeci.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   465   466   467   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011