Tęsknota otulona ciszą,łzy kapią spod powiek......Bez Ciebie tak trudno
żyć,i serce wiecznie w żałobie.Zapalam światełko Pamięci,a cichy szept
modlitwy niechaj ukoi Twe Serce [[♥]] [[♥]] [[♥]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dobranoc p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,,Są chwile, w których brakuje słów, są chwile, w których brakuje łez i
pozostaje tylko milczenie.............".
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia - żyjemy nadal - tylko już
wiecznie w innych przestrzeniach..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie możemy być tutaj codziennie, jednak codziennie pamiętamy o naszych
Aniołach,Aniołkach i Aniołeczkach.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie pytam Pana"czemu mi Kazia zabrałeś?",lecz Ci Boże
dziękuję,że wcześniej mi Go dałeś...jednak od 5 lat pytam NAJWYŻSZEGO w
Niebie"jak mam żyć bez Ciebie?".W 1 Niedzielę Adwentu światełko
Ci zapalam
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]][[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]] [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TO CO NAJDROŻSZE,ŚMIERĆ NAM ZABRAŁA. W SERCACH NASZYCH WIELKA PUSTKA
ZOSTAŁA...Nieustające Światełko pamięci,niech ci świeci.
Zapalam znicz,zostawiam modlitwę...[[♥]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Bądź pamięcią
w sercach
swoich bliskich
Po wszystkie dni
Ich istnienia...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Każdego dnia w roku,myślimy o naszych bliskich,o Tych którzy odeszli w pół
kroku i nie zdążyli nawet spakowac..bagażu swego życia w
walizki.Kaziu,tęsknię i płaczę..wierzę,że się z Tobą jeszcze zobaczę
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego... :"(*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć
żegnaj gdy się kocha.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy nadzieję,
choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze Was..[۩] [۩] [۩]
Modlitwa i światełko pamięci¸ [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Maleńka chwilka jak oka mgnienie
zabrała wszystko, nic nie zostało.
Zabrała ze sobą radość, cierpienie,
jak by wszystkiego jej było mało."
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...Zabrano nam wszystko
Skradziono szczęście i radość
Dla nas słońce zaszło na zawsze
Już nigdy nie wstanie
Nigdy nie zaświeci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.