Bóg mi Cię Kaziu podarował,a potem zabrał...taka była Jego wola i
moc.Trudno to zaakceptowac,lecz wierzę,że był w tym jakiś wyższy cel.Nie
pytam Boga "dlaczego?",bo cóż byłaby ma ufnośc.((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my
już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni
twarzy, nic już nie będzie takie jak było...Modlitwa i światełko((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć już odszedłeś ze świata tego,Pozostawiając nam pustkę i
żal,Pamięć o Tobie będzie mieszkać w sercu Każdego kto Cię spotkał,kto
Cię znał. Modlitwa i Światełko Pamięci ♥ (*) ♥(*) ♥
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ojcze Niebieski,polecam Ci pokornie mego zmarłego męża Kazimierza,przebacz Mu
przewinienia i przyjmij Go do Nieba.Mnie pomóż życ bez buntu i złości,bym
się mogła z Nim spotkac w wiecznej szczęśliwości
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskośćosieroconych serc...
Ziemia zabrała Ciało,duszę zabrał Bóg a Twoje serce z bliskimi
pozostało.Dzięki wspomnieniom... JESTEŚ......♥ (*) ♥ (*) ♥ Żyjesz w
naszych sercach i pamięci... Światełko i modlitwa .♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało
życie...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Nigdy nie pogodzę się z tym,że Ciebie już nie mam,wraz z Tobą
odeszły wszystkie nasze plany i marzenia..pozostawiając mi tylko
łzy,ból,smutek,cierpienie i wspomnienia.Światełko i modlitwa.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ...
ZA WCZEŚNIE ."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść
Otoczona szarością świata ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.