~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️ ❤️ ❤️ MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ PRZY WAS....❤️
❤️ ❤️ Nieustające Światełko pamięci,niech ci świeci.❤️ ❤️
❤️ Zapalam znicz,zostawiam modlitwę....❤️ ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Rana na ciele zawsze się zagoi.Rana na duszy zawsze będzie krwawić.......♥
(*) ♥ (*) ♥ Modlitwa i światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ Niech
pamięć o Tobie będzie zawsze żywa ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas
skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na
zawsze...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Tęsknota bez końca, z każdym dniem większa.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są chwile nie do zapomnienia,nigdy nie powtarzane..skończone,jak ostatni w
kinie seans,zostaje po nich,tylko nasza pamięc.Moje serce,które dla Ciebie
biło,do końca mych dni..będzie za Tobą tęskniło.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Czasem Ktoś odchodzi,świat ciemny nam się zdaje..czasem ginie ktoś we mgle,a
naprawdę tu zostaje w naszych myślach,sercach i marzeniach..jest tuż obok i
we wspomnieniach.Kaziu,płomyczek dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas
skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na
zawsze...Kochani...❤...
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ
PRZY WAS.........˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*” ˜Modlitwa i Tysiące
światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez
końca [[♥]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tęsknota otulona ciszą,łzy kapią spod powiek......Bez Ciebie tak trudno
żyć,i serce wiecznie w żałobie....Panie Kaziu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.