Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248141
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️ ❤️ ❤️ MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ PRZY WAS....❤️ ❤️ ❤️ Nieustające Światełko pamięci,niech ci świeci.❤️ ❤️ ❤️ Zapalam znicz,zostawiam modlitwę....❤️ ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Rana na ciele zawsze się zagoi.Rana na duszy zawsze będzie krwawić.......♥ (*) ♥ (*) ♥ Modlitwa i światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ Niech pamięć o Tobie będzie zawsze żywa ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na zawsze...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Tęsknota bez końca, z każdym dniem większa.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie - spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są chwile nie do zapomnienia,nigdy nie powtarzane..skończone,jak ostatni w kinie seans,zostaje po nich,tylko nasza pamięc.Moje serce,które dla Ciebie biło,do końca mych dni..będzie za Tobą tęskniło.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci, wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem Ktoś odchodzi,świat ciemny nam się zdaje..czasem ginie ktoś we mgle,a naprawdę tu zostaje w naszych myślach,sercach i marzeniach..jest tuż obok i we wspomnieniach.Kaziu,płomyczek dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na zawsze...Kochani...❤...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ PRZY WAS.........˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*” ˜Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca [[♥]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tęsknota otulona ciszą,łzy kapią spod powiek......Bez Ciebie tak trudno żyć,i serce wiecznie w żałobie....Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   463   464   465   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011