Z Waszym odejściem skończyło się dla nas szczęście na tym świecie Kaziu.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Karty wspomnień w mej pamięci zapisane,z lat minionych chronologiczne
ułożone...sentymentem i łzami nie raz już skropione.Kaziu,Twa śmierc
doświadczyła mnie boleśnie,zabierając mi Ciebie tak wcześnie.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie.Żadne słowo nie ukoi bólu po
stracie Ciebie.......▂ ▃ ▄ ❤️ ▄ ▃ ▂ .Modlitwa i Niegasnące
światełko pamięci ...▂ ▃ ▄ ❤️ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Wszystko jest wczoraj,
wszystko jest dotykiem rąk Twoich.
Daleko pofrunął motyl naszej nadziei
Patrzę w niebo i czekam...Panie Kaziu.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wieczność przyszła za wcześnie..... i została tylko ta cisza krzycząca
niespełnieniem..... Pokój Twojej duszy ! ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zostawiam modlitwę i Światełko Pamięci ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Tak bardzo mi smutno bez Ciebie,odszedłeś w przestrzeni dal,zniknąłeś
wśród chmur na Niebie...zostawiając po sobie ból,tęsknotę i ogromny
żal.Niech wieczna radość w Niebie,będzie Twym udziałem
Zgłoś SPAM
❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️
Niedzielne światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kocham Cię mój Mężu i tęsknię za Tobą ogromnie...tak bardzo bym
chciała,żebyś chociaż jeden jedyny raz...mógł przytulić się do
mnie.Spokojnego snu Kochany,ślę Ci płomyczek z modlitwą do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
...dobrze, że wspomnień nikt nie może odebierać...Światełko pamięci dla
Ciebie panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.