Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248145
Zapalone ponad rok temu
❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️
Z Waszym odejściem skończyło się dla nas szczęście na tym świecie Kaziu.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Karty wspomnień w mej pamięci zapisane,z lat minionych chronologiczne ułożone...sentymentem i łzami nie raz już skropione.Kaziu,Twa śmierc doświadczyła mnie boleśnie,zabierając mi Ciebie tak wcześnie.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie.Żadne słowo nie ukoi bólu po stracie Ciebie.......▂ ▃ ▄ ❤️ ▄ ▃ ▂ .Modlitwa i Niegasnące światełko pamięci ...▂ ▃ ▄ ❤️ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Wszystko jest wczoraj,             wszystko jest dotykiem rąk Twoich.             Daleko pofrunął motyl naszej nadziei             Patrzę w niebo i czekam...Panie Kaziu.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wieczność przyszła za wcześnie..... i została tylko ta cisza krzycząca niespełnieniem..... Pokój Twojej duszy ! ✿... (°)(❤️)(°)...✿ Zostawiam modlitwę i Światełko Pamięci ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Tak bardzo mi smutno bez Ciebie,odszedłeś w przestrzeni dal,zniknąłeś wśród chmur na Niebie...zostawiając po sobie ból,tęsknotę i ogromny żal.Niech wieczna radość w Niebie,będzie Twym udziałem
Zgłoś SPAM
❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️
Niedzielne światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kocham Cię mój Mężu i tęsknię za Tobą ogromnie...tak bardzo bym chciała,żebyś chociaż jeden jedyny raz...mógł przytulić się do mnie.Spokojnego snu Kochany,ślę Ci płomyczek z modlitwą do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
...dobrze, że wspomnień nikt nie może odebierać...Światełko pamięci dla Ciebie panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia. Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   462   463   464   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011