Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248128
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Smutne są słowa,gdy giną bez końca,smutna jest miłośc gdy ból się uśmiecha,smutne jest serce,które tęskni bez końca...do kochanego człowieka.Tylko my Kaziu wiemy,jak mi Cię brak.Światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota serce wciąż droczy,a łzy zalewają oczy.......Gdziekolwiek jesteś bądź szczęśliwy !!! ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ Modlitwa i Światełko Pamięci - Żyj Życiem Wiecznym .ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zegar bije godziny,my wtedy mawiamy..ten czas taki szybko leci,a to my przemijamy.Kaziu!Wybacz mój smutek i łzy,lecz nie mogę życ inaczej,wciąż Cię wspominam i płaczę.Światełko Ci zapalam(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie zmniejszy ...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"My wspominamy choć pamięć zawodzi, Wasze uczynki potknięcia i twarze; głośno rozmawiać dziś się nie godzi, modlitwę szeptaną przyjmijcie w darze"
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W SERCACH BLISKICH ... MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełka za dni nieobecności [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Kiedyś szczęście było blisko śmiał się cały świat. Raptem przeszło wszystko całe szczęście rozwiał wiatr. Panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Usiądż obok mnie jeśli chcesz,opowiem Ci jak kiedyś,jak mi minął dzień...przytul się do mnie jeśli chcesz,zawsze jestem dla Ciebie i Ty dobrze o tym wiesz.Dla Ciebie moje światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Rwij pąk gdy możliwość masz, tak szybko bieży czas, cóż kwiat i jego blask gdy już nie będzie nas......"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wiara - pozwoli trwać. Nadzieja - zniweczy odległość. Miłość - nigdy nie ustanie. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni bez końca.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
• °*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Rozłąka jest naszym losem.... Spotkanie naszą nadzieją.....[[▄)(#)(▄]] Spoczywaj w pokoju, a światło niech świeci.Zostawiam modlitwę, [[▄)(#)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Zabrano nam wszystko Skradziono szczęście i radość Dla nas słońce zaszło na zawsze Już nigdy nie wstanie Nigdy nie zaświeci..p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   466   467   468   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011