Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak
było...tęsknimy...jesteście w naszych sercach dalej.Światełka zapalam na
kilka dni(wyjazd)Zdrowych Spokojnych Świąt dla was kochani
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca,Jak noc , co trwa i trwa... bez
końca ...
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ..... Modlitwa i Światełko pamięci.....
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień -
to one pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Każdy niech się przygotuje,oto PAN przychodzi...prostujmy kręte ścieżki
swego życia.Modlę się kochanie za Ciebie...i czekam,na spotkanie w
Niebie.Światełko Ci zapalam.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami......Umarli są ci co są
zapomniani......Światełko I Modlitwa Dla Ciebie ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
(*) ♥ Żyj Życiem Wiecznym
♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Są chwile nie do zapomnienia,nigdy nie będą powtarzane..skończone jak
ostatni w kinie seans..zostaje po nich,tylko moja pamięc.Modlę się,by Bóg
obdarzył Cię Kaziu wieczną radością i śwatełko zapalam.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was tutaj, nikt nie zabije
wspomnień, nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci, ale nie
umrze Ten, kto pozostanie w pamięci...
❤️.......Jeden Człowiek.......Jedna Dusza......A morze łez i bezkresne
cierpienie......❤️ ! [[▄)(❤)(▄]]Światełko i Modlitwa
[[▄)(❤)(▄]] Spoczywaj w pokoju [[▄)(❤)(▄]]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Wspomnienia o WAS... są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najjaśniejsza gwiazdo na Niebie,najdroższy mój Mężu w Niebie...ślę
modlitwę i zapalone zimowe światełko mej pamięci,do Ciebie.Na zawsze
jesteś w mej pamięci i sercu moim.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.