Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248169
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak było...tęsknimy...jesteście w naszych sercach dalej.Światełka zapalam na kilka dni(wyjazd)Zdrowych Spokojnych Świąt dla was kochani
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca,Jak noc , co trwa i trwa... bez końca ... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ..... Modlitwa i Światełko pamięci..... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień - to one pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Każdy niech się przygotuje,oto PAN przychodzi...prostujmy kręte ścieżki swego życia.Modlę się kochanie za Ciebie...i czekam,na spotkanie w Niebie.Światełko Ci zapalam.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami......Umarli są ci co są zapomniani......Światełko I Modlitwa Dla Ciebie ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ Żyj Życiem Wiecznym ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Kaziku ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są chwile nie do zapomnienia,nigdy nie będą powtarzane..skończone jak ostatni w kinie seans..zostaje po nich,tylko moja pamięc.Modlę się,by Bóg obdarzył Cię Kaziu wieczną radością i śwatełko zapalam.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was tutaj, nikt nie zabije wspomnień, nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci, ale nie umrze Ten, kto pozostanie w pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️.......Jeden Człowiek.......Jedna Dusza......A morze łez i bezkresne cierpienie......❤️ ! [[▄)(❤)(▄]]Światełko i Modlitwa [[▄)(❤)(▄]] Spoczywaj w pokoju [[▄)(❤)(▄]]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Wspomnienia o WAS... są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez..
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najjaśniejsza gwiazdo na Niebie,najdroższy mój Mężu w Niebie...ślę modlitwę i zapalone zimowe światełko mej pamięci,do Ciebie.Na zawsze jesteś w mej pamięci i sercu moim.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   456   457   458   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011