Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248166
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Czas cofnąć, wszystkie wyleczyć rany i znów te oczy ujrzeć kochane....W pamięci i w modlitwie..._Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tęsknota męczy..... Żal ogromny serce ściska...... Dusza płacze cichutko łzami pragnienia....[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tam na dnie został Twój ślad, głęboko tam, gdzie wciąż uśmiechnięta twarz, tam na dnie został Twój ślad i wielki żal, bo świat się pomylił, świat się pomylił..panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Za Twe dobre serce,miłość do ludzi i cały Twego życia trud...modlę się by Cię przyjął do Nieba dobry,sprawiedliwy i miłosierny BÓG.Lampeczkę Ci zapalam,by oświetliła Ci drogę ku Stwórcy.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
☀ ☀ PAMIĘĆ O TOBIE ŚWIEŻA...TĘSKNOTA BOLESNA...TYLKO NADZIEJA SPOTKANIA RADOSNA... ☀ ☀ ✿... (°)(❤️)(°)...✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma leku,nie ma spokojnego życia,nigdy nie będziemy tacy sami...bo cząstka nas,odeszła wraz z Wami.Znów dziś byłam na cmentarzu,bo tęsknię za Wami ogromnie,zapalam światełko i się za Was modlę.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Światełko na ten mroźny, sobotni wieczór Kaziku [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce ciągle czuje..Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie wygasa...Pozostaje nam wiara
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomek
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•✿• ▬ •✿• ▬ ☀❤️☀•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ☀❤️☀•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️ [۩] [۩] Światełka Mej Pamięci i cichy szept modlitwy [۩] [۩] ❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień - to one pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Na zawsze zostaniesz w mych myślach i sercu,bo 1 minuty potrzeba,by kogoś zauważyć,1 godziny by go ocenić..1 dnia by go polubić,a potem całego życia,by móc o Nim zapomnieć.Światełko Ci zapalam.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   457   458   459   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011