Czas cofnąć, wszystkie wyleczyć rany i znów te oczy ujrzeć kochane....W
pamięci i w modlitwie..._Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w niebie,
błogosławiony pokój i jasność Twojego światła ❤️
Tam na dnie został Twój ślad, głęboko tam, gdzie wciąż uśmiechnięta
twarz, tam na dnie został Twój ślad i wielki żal, bo świat się pomylił,
świat się pomylił..panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Za Twe dobre serce,miłość do ludzi i cały Twego życia
trud...modlę się by Cię przyjął do Nieba dobry,sprawiedliwy i miłosierny
BÓG.Lampeczkę Ci zapalam,by oświetliła Ci drogę ku Stwórcy.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie
tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
☀ ☀ PAMIĘĆ O TOBIE ŚWIEŻA...TĘSKNOTA BOLESNA...TYLKO NADZIEJA SPOTKANIA
RADOSNA... ☀ ☀ ✿... (°)(❤️)(°)...✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z DAREM
MODLITWY ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma leku,nie ma spokojnego życia,nigdy nie będziemy tacy sami...bo
cząstka nas,odeszła wraz z Wami.Znów dziś byłam na cmentarzu,bo tęsknię
za Wami ogromnie,zapalam światełko i się za Was modlę.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Światełko na ten mroźny, sobotni wieczór Kaziku [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce
ciągle czuje..Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie
wygasa...Pozostaje nam wiara
❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️ [۩] [۩] Światełka Mej Pamięci i cichy
szept modlitwy [۩] [۩] ❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień -
to one pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Na zawsze zostaniesz w mych myślach i sercu,bo 1 minuty potrzeba,by
kogoś zauważyć,1 godziny by go ocenić..1 dnia by go polubić,a potem całego
życia,by móc o Nim zapomnieć.Światełko Ci zapalam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.