Kaziutku!Bardzo za Tobą tęsknię,bo bardzo mi Ciebie brak...modlę się w Twej
intencji i zapalam świąteczną lampeczkę,to mej pamięci o Tobie,wieczny
znak.(((**)))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wszystkim,którzy pamiętają o mym Mężu,serdeczne "Bóg zapłać"za
pamięć i modlitwę.Życzę Państwu zdrowych i radosnych Świąt,obfitych
Łask Bożych na teraz i każdy dzień Nowego 1917 Roku.
ڿڰۣ✿.......W sercach we wspomnieniach żyć będziesz
wiecznie....ڿڰۣ✿ڿ.... Modlitwa i Bożonarodzeniowe Światełko Pamięci
dla Ciebie .....ڿڰۣڿ✿ Pokój Twojej duszy .........ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Dziś Wigilia smutna,bo to już 6 bez Ciebie,lecz gdy opłatek wezmę w
swe ręce...z Tobą będą moje myśli i me kochające serce.Zapalone
światełko w tym dniu,niech płonie dla Ciebie bez końca(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nasi ukochani...Oni są z nami głęboko w naszych sercach schowani Póki
żyjemy Oni są wokół tylko, że poza zasięgiem wzroku...+.*`,+.*`,+.
Wigilijne Światełko Pamięci i Modlitwa +.*`,+.*`,+
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((❤))((❤))((❤)) KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA((❤))((❤))((❤)) Światełko i modlitwę zostawiamy
((❤))((❤))((❤))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochana "Chwała na wysokości a pokój na Ziemi..." Pokoju,
miłości, życzliwości oraz zdrowia i pomyślności na dni świąteczne i
każdy powszedni dzień w Starym roku i tym nadchodzącym 2017.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć morze łez wolano i smutek jest w nas...Ty jesteś i zostaniesz w sercach
naszych na wieczny czas... ❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️ Światło niech Ci
świeci!..zostawiam modlitwę. ❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!To już 6 Święta bez Ciebie,trudne dni,bo uświadamiam sobie,że to
nie był zły sen,to się naprawdę zdarzyło...nadal z oczu płyną
łzy,gdzieś przepadło jedno słowo"MY".Światełko zapalam na dziś.
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
❤️ Dobranoc ❤️ Kazimierzu ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bez Ciebie mój Mężu me życie,nie ma już żadnego znaczenia...zagłębiona w
smutku zastanawiam się,nad sensem mego istnienia.Jaśniutki płomyczek mojej
pamięci,ślę Ci do Nieba bram(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.