Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248177
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Zapalam światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce [[*]] Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości! [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu .....co dzień błądzę i szukam stęsknionym wzrokiem...do drzwi pukam...zaglądam okien...przechodniów pytam z nadzieją w głosie...i gwiazd pytam...i dalej ciężar swój niosę... ...(*)(*)(*)..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Uwolniony od ziemskiego brzemienia, raduj się w niebie..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać Kogoś i stracić...to jakby kupić sobie szczęście i łzami za nie zapłacić.Niech płomyk mego znicza,rozwieje smutku cienie,niech życie wieczne będzie Ci Kaziu dane...na wieki wieków Amen.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tak ciężko ...Panie Kaziu tak smutno... tak nieodwracalnie.... żeby tak było można.......... ech ,przecież już nic nie można....
Zgłoś SPAM
mama
Tak ciężko ...Panie Kaziu tak smutno... tak nieodwracalnie.... żeby tak było można.......... ech ,przecież już nic nie można....
Zgłoś SPAM
❤️❤️Mama Karola Wiśniewskiego❤️❤️
❤️ ☆★ ☆ ❤️ ❤️ ☆★ ☆ ❤️ ❤️ ☆★ ☆ ❤️ ❤️ ☆★ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się Kaziutku za Ciebie,do Najwyższego PANA w Niebie...o grzechów Twych odpuszczenie i wieczne dla Ciebie Zbawienie.Płomyczek mej pamięci...zapalam dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko mej pamięci zapalam i z modlitwą...do Ciebie posyłam  ❤️ ... (°)(❤️)(°)... ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Jak mam dalej żyć bez Ciebie?...często pytam Pana Boga w Niebie.Świąteczny płomyczek i modlitwę posyłam...do Nieba dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze Ukochane.....Panie daj nam wiarę, że to ma sens...I przekonaj, że tak musi być.. Modlitwa i Świąteczny znicz pamięci ❤
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomasz
(*)(*)(*)Świąteczny znicz pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Świąteczne światełko pamięci ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Bożonarodzeniowe światełko pamięci dla Ciebie panie Kaziu .Pani Zosi życzę Wesołych Świąt
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   454   455   456   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011