Zapalam światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce
[[*]]
Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości! [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu .....co dzień błądzę i szukam stęsknionym wzrokiem...do drzwi
pukam...zaglądam okien...przechodniów pytam z nadzieją w głosie...i gwiazd
pytam...i dalej ciężar swój niosę... ...(*)(*)(*)..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Uwolniony od ziemskiego brzemienia, raduj się w niebie..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać Kogoś i stracić...to jakby kupić sobie szczęście i łzami za nie
zapłacić.Niech płomyk mego znicza,rozwieje smutku cienie,niech życie wieczne
będzie Ci Kaziu dane...na wieki wieków Amen.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tak ciężko ...Panie Kaziu
tak smutno...
tak nieodwracalnie....
żeby tak było można..........
ech ,przecież już nic nie można....
Zgłoś SPAM
mama
Tak ciężko ...Panie Kaziu
tak smutno...
tak nieodwracalnie....
żeby tak było można..........
ech ,przecież już nic nie można....
Zgłoś SPAM
❤️❤️Mama Karola Wiśniewskiego❤️❤️
❤️ ☆★ ☆ ❤️
❤️ ☆★ ☆ ❤️
❤️ ☆★ ☆ ❤️
❤️ ☆★ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się Kaziutku za Ciebie,do Najwyższego PANA w Niebie...o grzechów Twych
odpuszczenie i wieczne dla Ciebie Zbawienie.Płomyczek mej pamięci...zapalam
dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko mej pamięci zapalam i z modlitwą...do Ciebie posyłam ❤️
... (°)(❤️)(°)... ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Jak mam dalej żyć bez Ciebie?...często pytam Pana Boga w
Niebie.Świąteczny płomyczek i modlitwę posyłam...do Nieba dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze
Dusze Ukochane.....Panie daj nam wiarę, że to ma sens...I przekonaj, że tak
musi być..
Modlitwa i Świąteczny znicz pamięci ❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.