Sylwestrowe Światełko Mojej Pamięci ♥ ♥♥ ♥♥ Dla Ciebie panie Kaziu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Najjaśniejszy sylwestrowy płomyczek,posyłam dziś do Ciebie,modląc
się w Twej intencji do Pana Boga w Niebie...bardzo tęsknię i smutno
mi,zwłaszcza w dzisiejszym dniu...bez Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
◆ ŚWIATEŁKO SYLWESTROWE DLA PANA I MODLITWY SZEPT..SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA
WIECZNEGO! ◆
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
To smutne, kiedy ktoś, kto daje Ci najlepsze wspomnienia staje się jednym z
nich.
Ostanie światełko w tym roku [☆].
Dziękuję za wspólne trwanie.
Choć mija czas,smutek w sercu gości...bo odszedł Ktoś tak kochany kto mógł
dać jeszcze tyle szczęścia i miłości...Światełko pamięci,niech
świeci.Zapalam znicz,zostawiam modlitwę ☆-:¦:- ☆ -:¦:- ☆
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
KAŻDY DZIEŃ JEST DLA NAS ROCZNICĄ,...KAŻDY DZIEŃ - CZEKANIEM, KAŻDY DZIEŃ
UTOPIONY W TĘSKNOCIE,KAŻDY DZIEŃ - NAZNACZONY ROZSTANIEM ....PROMYK DO NIEBA
I MODLITWA ♥ ♥ ♥-[❤]-♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
_-:¦:-_✩´`✩´_-:¦:-Światełko pamięci..Niech wiecznie świeci..TAM
zmarli są szczęśliwi, jako Boga dzieci....._✩´`✩´_-:¦:-_★
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W miejscu,gdzie cisza roni łzy,trwa bolesna cisza...zapalam Ci Kochanie
światełko mej pamięci...symbol wiecznego życia.Modlę się Kaziu za
Ciebie,byś dostąpił wiecznego szczęście w Niebie.((*))
Biegniemy przez ocean smutku,
Biegniemy przez morze miłości,
Biegniemy przez jezioro łez.
Biegniemy wciąż i szukamy Was...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we mnie wierzy, ten choćby nawet umarł, ożyje" - Ew.św.Jana
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu,zawsze pozostaniesz w mych myślach i sercu moim,bo 1 minuty potrzeba,by
kogoś zauważyc;1 godziny by go ocenic;1 dnia by polubic,a potem całego
życia,by móc o Nim zapomniec.Światełko zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pamięć o Tobie - na wieki niech trwa ! Boże, Miłosierny Panie,daj duszy
miejsce w niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Modlitwa
i Światełko Pamięci... [[❤️]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.