Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248181
Zapalone ponad rok temu
mama Łukasza
Sylwestrowe Światełko Mojej Pamięci ♥ ♥♥ ♥♥ Dla Ciebie panie Kaziu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Najjaśniejszy sylwestrowy płomyczek,posyłam dziś do Ciebie,modląc się w Twej intencji do Pana Boga w Niebie...bardzo tęsknię i smutno mi,zwłaszcza w dzisiejszym dniu...bez Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
◆ ŚWIATEŁKO SYLWESTROWE DLA PANA I MODLITWY SZEPT..SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA WIECZNEGO! ◆
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
To smutne, kiedy ktoś, kto daje Ci najlepsze wspomnienia staje się jednym z nich. Ostanie światełko w tym roku [☆]. Dziękuję za wspólne trwanie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ W OSTATNI DZIEŃ 2016 R ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć mija czas,smutek w sercu gości...bo odszedł Ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości...Światełko pamięci,niech świeci.Zapalam znicz,zostawiam modlitwę ☆-:¦:- ☆ -:¦:- ☆
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
KAŻDY DZIEŃ JEST DLA NAS ROCZNICĄ,...KAŻDY DZIEŃ - CZEKANIEM, KAŻDY DZIEŃ UTOPIONY W TĘSKNOCIE,KAŻDY DZIEŃ - NAZNACZONY ROZSTANIEM ....PROMYK DO NIEBA I MODLITWA ♥ ♥ ♥-[❤]-♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
_-:¦:-_✩´`✩´_-:¦:-Światełko pamięci..Niech wiecznie świeci..TAM zmarli są szczęśliwi, jako Boga dzieci....._✩´`✩´_-:¦:-_★
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W miejscu,gdzie cisza roni łzy,trwa bolesna cisza...zapalam Ci Kochanie światełko mej pamięci...symbol wiecznego życia.Modlę się Kaziu za Ciebie,byś dostąpił wiecznego szczęście w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Biegniemy przez ocean smutku, Biegniemy przez morze miłości, Biegniemy przez jezioro łez. Biegniemy wciąż i szukamy Was...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, ten choćby nawet umarł, ożyje" - Ew.św.Jana
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu,zawsze pozostaniesz w mych myślach i sercu moim,bo 1 minuty potrzeba,by kogoś zauważyc;1 godziny by go ocenic;1 dnia by polubic,a potem całego życia,by móc o Nim zapomniec.Światełko zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pamięć o Tobie - na wieki niech trwa ! Boże, Miłosierny Panie,daj duszy miejsce w niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Modlitwa i Światełko Pamięci... [[❤️]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   453   454   455   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011