Podaruj Panie trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają,spraw by przez łzy
ujrzeli Cię Ci,którzy oprócz wspomnień..niczego już nie posiadają.Kaziu
śpij snem spokojnym,zapalone światełko z modlitwą ślę.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[☀️]Spokój wieczny dla Twej duszy...
Zgłoś SPAM
mama Marty K.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`
Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
ZAPALAM PIERWSZE
WIRTUALNE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
W NOWYM 2017 ROKU
DLA CIEBIE PANIE KAZIU
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się Kaziu,do Boga Wszechmogącego...byś otrzymał od Niego,wstęp do
życia wiecznego.Minął już kolejny rok bez Ciebie,a ja nadal tęsknię i
wierzę,że się spotkamy w Niebie.Światełko zapalam((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zostawiam modlitwę ,a Światełko pamięci dla Ciebie niechaj płonie po
wieczność... [[*]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.