Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248184
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na dzisiaj dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pamięć, to skarb człowieka; dni nie zawsze są łaskawsze... Wszystko popłynie jak rzeka- zostaniesz w pamięci zawsze!!! PANIE KAZIU ...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✬(¯`ღ♥ღ´¯)✬...Pokój Twojej duszy !!!! zostawiam modlitwę - zapalam znicz.✬...(¯`ღ♥ღ´¯)✬
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Podaruj Panie trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają,spraw by przez łzy ujrzeli Cię Ci,którzy oprócz wspomnień..niczego już nie posiadają.Kaziu śpij snem spokojnym,zapalone światełko z modlitwą ślę.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[☀️]Spokój wieczny dla Twej duszy...
Zgłoś SPAM
mama Marty K.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•` Światełko i modlitwę zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
ZAPALAM PIERWSZE WIRTUALNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W NOWYM 2017 ROKU DLA CIEBIE PANIE KAZIU
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się Kaziu,do Boga Wszechmogącego...byś otrzymał od Niego,wstęp do życia wiecznego.Minął już kolejny rok bez Ciebie,a ja nadal tęsknię i wierzę,że się spotkamy w Niebie.Światełko zapalam((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zostawiam modlitwę ,a Światełko pamięci dla Ciebie niechaj płonie po wieczność... [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy ślad naszej nieustającej pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Pierwsze światełko pamięci w tym roku ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi...... ♥¸.•*´*•.¸❤ ♥ ❤¸.•*`*•.¸♥ Modlitwa i Noworoczne Światełko Pamięci ♥¸.•*´*•.¸❤ ♥ ❤¸.•*`*•.¸♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
〖♥〗 Niech to noworoczne światełko dosięgnie Nieba...〖♥〗
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Noworoczny płomyczek Kochanie,posyłam Ci z modlitwą do Nieba...ponieważ jest zimno,niech Cię jak najdłużej ogrzewa.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) NOWY ROKU 2017(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   452   453   454   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011