Twój nowy świat tak bardzo daleki....Niech Cię Pan Bóg swoją miłością
otoczy na wieki.........❤️ ... (°)(❤️)(°)... ❤️ Modlitwa i
Światełko Pamięci Dla Ciebie ❤️ ... (°)(❤️)(°)... ❤️
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
światełko na Trzech Króli (*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Światełko na Trzech Króli [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
A cisza będzie trwać... Niechaj trwa.
Bo w ciszy łatwiej zapamiętać, to co życiem było niedawno.
Gest i uśmiech i oczu Twych blask i twarz Twoją ukochaną panie Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
"Mieli być tu ale jednak ich zabrakło
Mieli być tu ale zgasło gdzieś ich światło
Mieli być tu tworzyć, czuć, przeżywać
Zabrakło ich tu i rzadko kto ich wspomina"
Błądzi dookoła domu wiatr,
my - samotnością objęci -
słuchamy jego skarg...
Zgubiliśmy się tutaj w pustce...
gdy Ty, dawno do domu trafiłaś...•*★´¨)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W myślach błądzę po wspomnieniach,łzy z mych oczu nadal płyną...dawne
szczęście w smutek zmieniam,bo z Twym Kaziczku odejściem,mego szczęścia
czas...na zawsze minął. Płomyczek z modlitwą Ci ślę.((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czym są nasze wspomnienia radością tęsknotą smutkiem. Pragnieniem żalem
błaganiem łzą która liczy czas miniony. Szczęściem ukrytym głęboko w
sercu i tym co w nas pozostało.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
__ღ✿ღ___ W pamięci i w modlitwie... ¯¯¯¯¯¯ღ✿ღ¯¯¯ Pokój
Twojej duszy __ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Najpiękniejsze wspomnienia płyną uśmiechem - nie łzami...[*] Boże,
daj Jego duszy spokojny odpoczynek wieczny i radość z przebywania z
Tobą...[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy
nas.....kochamy i tęsknimy (dziękuję za zapalanie światełek podczas mojej
nieobecności)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przez ponad 50 lat kochałam i byłam przez Ciebie Kaziu kochana,po Twym
odejściu,pozostała w mym sercu do dziś,nie gojąca się rana.W ten mrożny
dzień,posyłam gorący do Ciebie płomyczek mej pamięci(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.