Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248189
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Płacze me serce,tak cichutko łka..a w kąciku oka,zastygła lśni łza.Płacze nadal me serce nad losem złym,odeszło na zawsze me szczęście,a Ty Kaziutku odeszłeś wraz z nim.Światełko z modlitwą dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomasz
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ڿڰۣڿ ❤️ ڿڰۣڿ Mama Karola Wiśniewskiego ڿڰۣڿ ❤️ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
´`•.,¸•❤• ❤•¸.•´Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogłyby wskrzeszać dziś byłbyś z nami....´`•.,¸•❤• ❤•¸.•´ Światełko i modlitwę zostawiam.´`•.,¸•❤• ❤•¸.•
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozstanie - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli, obezwładnia, zabiera spokój i radość życia ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dlaczego tak w życiu jest Że wszystko musi się kończyć..? Że coś na czym bardzo nam zależy Nagle się kończy i znika Pryska jak czar.. Dlaczego miłość potrafi zadać tyle bólu..? p.Kaziu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿ Światełko pamięci ✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Tak bardzo za Tobą Kaziutku tęsknię,bo bardzo mi Ciebie brak...modlę się w Twej intencji i zapalamm lampeczkę,to mej pamięci o Tobie...wieczny znak.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Na Ziemi Pośród Łez Wielu Pozostali Ludzie Po Tobie Płaczący ..... Moja Modlitwa i Pamięć ..... (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie światełko
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
światełko na Trzech Króli [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego nie traci się nigdy...[*]..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płomyczek pamięci na święto Trzech Króli,posyłam Kaziutku do Ciebie,a modlitwę w Twej intencji,ślę do Boga w Niebie,prosząc Go...o rychłe dla Ciebie Zbawienie.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   450   451   452   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011