Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,lecz jedno pozostaje na zawsze...tym
jest ...wspomnienie. ( światełko na kilka dni wyjazd)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci dla Ciebie Aniołku.Niech dobry BÓG zawsze Cię
za rękę trzyma....... [۩]☆ [۩] ☆[۩] Spoczywaj w pokoju wiecznej
radości......[۩]☆ [۩] ☆[۩]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przygarnij do swego serca,Kazia Duszę Łaskawy Panie,usłysz mą modlitwę i me
błaganie...wysłuchaj mnie proszę PANIE.Kaziutku,jaśniutki płomyczek
pamięci, posyłam Ci do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Bóg zabrał Ciebie, p.Kazimierzu w nieskończoną dal..bliskim pozostawił
łzy, tęsknotę i ogromny żal...((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie
zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie kończy
Smutny jest świat gdy odchodzi najukochańsze sercu życie, kiedyś było
inaczej: wspólne dni, marzenia,radości, teraz tego już nie ma, dzisiaj są
tylko wspomnienia...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia - Wasz głos,śmiech,zapach,Wasze oczy,ręce...po prostu Wy cali -
zawsze będą płonąć....a my zawsze będziemy tęsknili za tym,czego nigdy
nie będziemy mieli....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Kochać Cię było łatwo,zapomnieć o Tobie...jest nie możliwe.Bez
Ciebie moje życie nie ma żadnego znaczenia...zanurzona w smutku,szukam sensu
mego istnienia.Zostawiam światełko i modlitwę((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko dla Pana zapalone pamięcią moją, by rozświetlało Ci drogę ku
Stwórcy.Spoczywaj w pokoju..((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Wystarczy nieobecność jednej,bliskiej osoby ........aby cały świat
wydał się wyludniony"♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥.Światełko I
Modlitwa Dla Ciebie ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko
marzymy o tym by mieć Was blisko....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny..Tam znajdziesz szczęście i
spokój wieczny.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.