Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248209
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia. Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź pamięcią w sercach Twoich bliskich.......Po wszystkie dni ich istnienia.......... .. ♥ † ♥ † ♥ Modlitwa i Światełko Pamięci.♥ † ♥ † ♥
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przez ponad 50 lat życia kochałam i byłam przez Ciebie Kaziu kochana...po Twym odejściu,została w mym sercu...do dziś krwawiąca i nie gojąca się rana.Zapaloną lampeczkę z modlitwą,ślę do Ciebie((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Szczęście to przekonanie,że jesteśmy w sercach i pamięci innych ludzi a oni w naszych,,..tylko ten nieodparty żal że wciąż mogliście być wśród nas…
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy ślad wraz z promyczkiem i modlitwą ✿ ((░)) ✿✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych łez Już nic się nie liczy tylko cisza...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na zawsze...Kochani...❤...
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ogrzeję Cię Kaziu,lampeczką mej pamięci...bo chociaż zniknąłeś od ponad 5 lat z moich oczu...to nigdy nie znikniesz z mojej pamięci.Modlę się do Pana w Niebie o... rychłe dla Ciebie Zbawienie.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością. ჱܓჱჱܓჱܓჱܓჱܓ Modlitwa i Światełko Pamięci ...... Pokój Twojej Duszy ჱܓჱჱܓჱܓჱܓჱܓ
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne, pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Odszedłeś cicho i bez pożegnania jak Ten,kto nie chce swym odejściem smucic...jak ten,kto myślał w chwili rozstania,że jeszcz tu powróci.Niech moja modlitwa,będzie Ci ukojeniem Kochanie.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   446   447   448   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011