*•.◕.•*......w sercu pusto... tylko smutek,tylko żal i rozpaczy gorzki
smak....*•.◕.•* Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością...
Zostawiam modlitwę a światło niech Ci świeci.....(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ..Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać... choć
w sercu ból i tęsknota żyję i tak pozostanie..
Zgłoś SPAM
jakiś inny repertuar bo ten to już oklepany
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak trudno nam pogodzić się z tym,że nie ma tu na ziemi z nami Tych,których
tak bardzo kochamy ......☀☀☀☀☀ __ ❤️ __☀☀☀☀☀
Światełko I Modlitwa ☀☀☀☀☀ __ ❤️ __☀☀☀☀☀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Tak jak kiedyś świeci słonko,czasem pada deszcz lub śnieg,może
wieje wiatr...wszystko tutaj jest jak było,tylko Ciebie nie ma a bardzo mi
Ciebie brak.Światełko z modlitwą zostawiam.((*))
,,Rany,które nigdy nie przestaną krwawić,myśli które zawsze będą zadawać
ból i nadzieja dzięki której żyjemy to uczucie,które będą towarzyszyć
nam do końca naszych dni."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!To co było mi najdroższe...śmierć mi 5 lat temu zabrała i od tej
pory w mym sercu,tylko pustka i rozpacz pozostała.Jak mam żyć bez
Ciebie?...pytam P.Boga w Niebie.Światełko Ci zapalam.(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Płomyk znicza niech nigdy Ci nie zgaśnie,....Światełko i modlitwa dla
Ciebie....[[*]]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas
skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na zawsze..Panie
Kaziu.❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W chwilach smutku i skupienia,módlmy się za Tych,których już nie ma i
zapalmy Im światełko...naszego o Nich wspomnienia.Swą modlitwą mocno Cię
Kaziu wspieram,a smutek i cierpienie..Bogu powierzam(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...... Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie,gdyby tak łzy cofały
czas...GDYBY !!! Modlitwa Światełko pamięci
❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.