W pamięci i w modlitwie..........(♥) ♥)(♥)(♥) ♥)(♥) Boże,
Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w niebie,błogosławiony pokój i jasność
Twojego światła (♥) ♥)(♥)(♥) ♥)(♥)
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy..panie Kaziu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
PANIE KAZIMIERZU...
CIESZ SIĘ W NIEBIE ZACNYM GRONEM,
CHOĆ TWE ZYCIE ZAKOŃCZONE,
NIE ZAZNA NIGDY, MAM NADZIEJĘ, ZAPOMNIENIA..((❤️))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zgasłeś mi Kaziutku jak świecy płomyk,bez buntu,bez słowa skargi,zupełnie
bezbronny...tylko smutek bolesny i pamięc we mnie pozostała.Codzienna modlitwa
i światełko dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Promyki do samego nieba...... Jaśniutkie światełko i moja modlitwa {+} {+}
{+}
Kaziczku!Wciąż mi czegoś brak...Twych oczu spokojnych i kochanych,dżwięku
Twych słów,dotyku dłoni,ciepła oddechu,Twej obecności,żartów i
śmiechu.Niech teraz radość w Niebie,będzie Twym udziałem.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BYLIŚCIE - tak krótko wśród Nas........JESTEŚCIE - cały czas w Naszych
wspomnieniach.........BĘDZIECIE - na zawsze w Naszych
sercach......▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwa ▃▂☀❤️☀
▂▃
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[*]] NIEDZIELNA PAMIĘĆ...WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Toniemy w rozpaczy,smutku i słonych łzach-dlaczego?Nikt i nic nie chce nam
odpowiedzieć...Pozostaje nam jedno- mieć nadzieję na spotkanie...panie Kaziu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
__Moje światełko..moja pamięć...★(★)★. Niech sen Twój będzie
spokojny i szczęśliwy, odpoczywaj w pokoju p.Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć Twój życia płomień zgasł..To myśli o Tobie...Na zawsze pozostaną w
nas...... Modlitwa i Wieczne Światełka Pamięci
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łzy z mych oczu nadal płyną,serce z bólu pęka,męczy mnie codziennego
życia udręka.Brakuje mi Twej Kaziu miłości,a nade wszystko...Twej przy mnie
obecności.Płomyczek pamięci i modlitwę zostawiam(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.