Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248229
Zapalone ponad rok temu
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć tak daleko od siebie,że ani Was dotknąć,ani uścisnąć,to sercem i myślą zawsze przy Was jesteśmy....Wieczne odpoczywanie...... a światło niech Ci świeci (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Światełko na Dobranoc panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W naszych sercach jest Wasze miejsce, którego nikt nie znajdzie, Wasz ślad...i nasza wielka miłośc, która otula Was kazdego dnia
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Kolejna chwila ciszy, zamyślenia, modlitwy... Nad zapalonym zniczem...* (( ★ )) *
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pustka i smutek na zawsze,do mego serca się wkradł...w rozpaczy czasem nieświadomie "przeklinam "mój dzisiejszy świat.Kaziu,Bóg mi zabrał Ciebie w Swą dal...został mi ból,cierpienie i żal((*))
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.....niech ciepłe słowa otulają Cię każdego dnia a niebo niech otworzy Tobie drogę do szczęścia...❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️.. Zapalam znicz, zostawiam modlitwę.. ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Smutne światełko na smutną sobotę Ci zapalam panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy, zawsze pamiętamy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem budzę się w nocy,wołam Cię,płaczę,dlaczego Cię nie ma,czy tak chciał sam Bóg?Bez Ciebie Kaziu me życie,jest bez znaczenia..ślę Ci światełko mej pamięci z modlitwą do Nieba i "do zobaczenia"(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Każdy dzień tęsknotą i wspomnieniami płacze...[[❤️]]...A Twa dusza przecież szczęśliwa u Boga w Niebie spoczywa...Bądź szczęśliwy p.Kaziu...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   442   443   444   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011