Panie Kaziu ...Smutek
Ból
Cierpienie
Nic miłości nie pokona -
trwamy tylko dla niej,
Choć nadziei rwie się nić...
Chociaż puste są ramiona
żyje wierna pamięć..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zgasłeś nam Mężu,Ojcze i Dziadku nagle,jak ten płomień słońca...Ty masz
już Kaziczku spokój na wieki...my wielki smutek,żal i ogromną tęsknotę za
Tobą bez końca.Światełko i modlitwa dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
.ღ¯`•.¸ღ..Światełko dla Ciebie,
p.Kaziu..((●))`•.¸¸.ღ¯`•.¸ღ Niech Chrystus w swej dobroci,
przygarnie Cię do serca swego...ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Być dziś przy Tobie to bliskich tylko marzenia......Zostaje nadzieja i
wspomnienia ......
Puste pytania...... czemu tak się stało - brak odpowiedzi-czy tak być
musiało.....Światełko i modlitwa [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Światełko na dobranoc panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Gdy w deszczu płynących z mych oczu łez,czuję tylko tęsknotę za
Tobą,ból,żal i cierpienie...przytulam do mego serca...najpiękniejsze o Tobie
wspomnienie.Światełko z modlitwą Ci ślę(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
..Najlepszym pamiętnikiem jest serce. ....Ono zapamięta tych którzy, są
godni pamięci......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Umrzeć,to zbyt mały powód,żeby przestać kochać.....I tylko w naszych
sercach jest wspomnień kraina,w nim zapisane są chwile,które los
zatrzymał...Modlitwa i Światełko mej pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
W naszych sercach jest Wasze miejsce, którego nikt nie znajdzie, Wasz ślad...i
nasza wielka miłośc, która otula Was kazdego dnia..panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Ciągle za Tobą tęskni me serce,błądzisz w mych myślach i
snach...mimo upływu już 5 lat.Spoczywaj Kaziczku w pokoju,a ja posyłam
Ci...płomyczek mej pamięci z modlitwą do Nieba.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie
do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności...Światełko z modlitwą
zostawiam dla Pana Kazia...((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.