Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248236
Zapalone ponad rok temu
HALINA GÓRSKA
Tęskno­ta, to wy­palo­ne is­kier­ki wiary w me­lan­cho­lij­nym spojrzeniu...To krótkie Jes­tem, i Pa­miętam...Niech moje światełko pali się bez końca....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zapalam światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce . ❤️ ••▒░╱♥╲░▒•• ❤️ Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości ! ❤️ ••▒░╱♥╲░▒•• ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
☘ Śpij snem wiecznym, nieprześnionym..Gdy zabrzmi głos pobudki Pana naszego, zmartwychwstaniesz do życia nowego..☘
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
I tylko Panie nadzieja w Tobie, że się kiedyś spotkamy. Czekajcie tam na nas. Pokój Twojej Duszy panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Wszyscy o Tobie pamiętają...mnie trudno pogodzic się z tym,co się 5 lat temu stało.Jesteś nadal obecny w mym sercu.Modlę się,by dobry i miłosierny Bóg...miał Cię w Swej opiece.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ † * † * † * † ♥ .......... MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ........... ♥ † * † * † ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść Otoczona szarością świata ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne, pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[❤️]]
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ogrzeję Cię Kaziczku,zapaloną lampeczką mojej pamięci,bo chociaż zniknąłeś z mych oczu...to nigdy nie znikniesz z mego serca i pamięci. Modlę się do P.Boga w Niebie o wieczne dla Ciebie Zbawienie(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
" Gdzieś w maleńkim serca kąciku,Twój obraz się kryje,i,czasem zamglony ? To jednak trwa i wciąż - żyje! Światełko pamięci niech ci świeci.Pokój Twojej duszy ! (❤️)⋰⋱(❤️)⋰⋱(❤️)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   440   441   442   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011