Tęsknota, to wypalone iskierki wiary w melancholijnym
spojrzeniu...To krótkie Jestem, i Pamiętam...Niech moje światełko pali
się bez końca....
☘ Śpij snem wiecznym, nieprześnionym..Gdy zabrzmi głos pobudki Pana
naszego, zmartwychwstaniesz do życia nowego..☘
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
I tylko Panie nadzieja w Tobie,
że się kiedyś spotkamy.
Czekajcie tam na nas.
Pokój Twojej Duszy panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Wszyscy o Tobie pamiętają...mnie trudno pogodzic się z tym,co się 5
lat temu stało.Jesteś nadal obecny w mym sercu.Modlę się,by dobry i
miłosierny Bóg...miał Cię w Swej opiece.((*))
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść
Otoczona szarością świata ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[❤️]]
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ogrzeję Cię Kaziczku,zapaloną lampeczką mojej pamięci,bo chociaż
zniknąłeś z mych oczu...to nigdy nie znikniesz z mego serca i pamięci.
Modlę się do P.Boga w Niebie o wieczne dla Ciebie Zbawienie(*)
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
" Gdzieś w maleńkim serca kąciku,Twój obraz się kryje,i,czasem
zamglony ? To jednak trwa i wciąż - żyje! Światełko pamięci niech ci
świeci.Pokój Twojej duszy ! (❤️)⋰⋱(❤️)⋰⋱(❤️)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.