☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia są jedynie echem minionych lat.Pozostaje bezmiar smutku i tęsknota
,której nie da się opisać żadnymi słowami......Żyj wiecznie w Bożym
świecie.Modlitwa i Światełko Pamięci ♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
To tak trudno wytłumaczyć..Że się kogoś nie zobaczy..Że już koniec,że
nie wróci..Że nikt tego nie odwróci..Pozostaną Ci wspomnienia..Smutek w
sercu,łza na twarzy..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Choć zamknięte masz powieki,w mym sercu będziesz żył na
wieki.Wybacz mój smutek i łzy,lecz nie potrafię inaczej,gdy Cię
wspominam...tylko płaczę i płaczę. Płomyczek i modlitwę Ci zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️ Niech pamięć o Tobie będzie zawsze
żywa
❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❄️ Moja pamięć i światełko..❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej pamięci
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ....Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie,gdyby tak łzy cofały
czas...GDYBY !!!
Zgłoś SPAM
po co w kółko to samo pisze!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg mi Kaziu Ciebie podarował,a potem zabrał..taka była Jego wola i
moc,trudno było to zaakceptowac...lecz wierzyłam,że był w tym jakiś
wyższy cel.Nie pytałam "dlaczego?",bo po cóż byłaby ufnośc.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...... tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są
chwile, które los zatrzymał. Modlitwa i Światełko
❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️¸¸.•❤️❤
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwilę. Potem znowu
przychodzi : tęsknota, ból, cierpienie...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Rozłąka jest naszym losem, a spotkanie, naszą nadzieją...Śpij spokojnie
p.Kazimierzu snem wiecznym..Pan Bóg Cię zbudzi w dniu ostatecznym...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ
░(♥║
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
"Pokaż mi Panie, jak mam wyjść do ludzi
Jak się z cierpienia na nowo obudzić
Pokaż mi Panie, podaj swoją dłoń
I moje dziecko w swoim raju chroń."
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zawsze będą z nami. Światełko i modlitwę zostawiam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.